Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Donald Tusk przyłapany. "I teraz wyobraźcie sobie Kaczyńskiego"

970

Donald Tusk został przyłapany, jak stał samotnie na dworcu kolejowym. Był bez ochroniarzy i jechał z Warszawy do Sopotu. Nie przeszło to obojętnie ani obok radnego z Wadowic, ani obok internautów. "I teraz wyobraźcie sobie..." - mówił radny...

Donald Tusk przyłapany. "I teraz wyobraźcie sobie Kaczyńskiego"
Donald Tusk (PAP)

Sebastian Mlak, lider wadowickiej Platformy Obywatelskiej, "spotkał" Donalda Tuska na warszawskim Dworcu Centralnym. Tusk opuszczał Warszawę sam, bez tabunu ochroniarzy. Był po sobotniej Konwencji Przyszłości w Radomiu i wracał do domu w Sopocie.

Wbił szpilę Kaczyńskiemu

Polityk "pstryknął" przewodniczącemu PO fotkę z ukrycia i opublikował w mediach społecznościowych. Nie pozostawił tego bez krótkiego komentarza.

I teraz wyobraźcie sobie w podobnej sytuacji Jarosława #Kaczyńskiego - podpisał zdjęcie.

Nie trzeba dodawać, że była to niemała szpilka wbita w prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Jak wiadomo bowiem polityk zawsze porusza się z obstawą.

Nie obyło się też bez reakcji internautów. Ci ochoczo komentowali zdjęcie.

Nie wyobrażam sobie! Donald Tusk... To klasa! - pisała jedna z użytkowniczek Facebooka.
Donald, człowiek z klasą normalny po prostu - wtórował drugi użytkownik.
Mmmm, jakoś nie mogę tego sobie wyobrazić - dodała trzecia użytkowniczka.

Nie obyło się również bez wypominania Tuskowi brawurowej jazdy samochodem w terenie zabudowanym. Za ten wybryk Tusk sporo zapłacił.

Ludziska zapomnieli o nim. Nie zwracają uwagi. Chyba, że hulajnogą na zakazie lub autem służbowym 107km/h. Poza tym ostatnio Frankowi doradzał transport zbiorowy jako bezpieczny. Piłeś nie jedź - psioczył jeden z użytkowników.

Sebastian Mlak, jako szef wadowickich struktur Platformy Obywatelskiej i radny powiatowy spotkał się z w Radomiu z innymi działaczami i sympatykami partii. Tam uważnie słuchał tego, co mają do powiedzenia liderzy - m.in. wcześniej wspomniany Tusk i prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić