Młodość i brawura w Drogoszach. Smutny finał jazdy golfem

100

W miejscowości Drogosze (woj. warmińsko-mazurskie) miał miejsce niebezpieczny wypadek. 18-latek wjechał golfem w rampę załadunkową. W konsekwencji doszło do dachowania, a młody kierowca potrzebował pomocy lekarskiej. Ustalono, czy w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Młodość i brawura w Drogoszach. Smutny finał jazdy golfem
18-latek wjechał golfem w rampę załadunkową. Omal nie doszło do tragedii (Policja Warmińsko-Mazurska)

Rzecznik Policji Warmińsko-Mazurskiej podał, że do wypadku doszło w czwartek 29 kwietnia. Oficer dyżurny kętrzyńskich funkcjonariuszy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu po godzinie 15. Okazało się, że w miejscowości Drogosze w gminie Barcian miało miejsce dachowanie pojazdu.

Wypadek w Drogoszach. W jakim stanie jest 18-letni kierowca golfa?

Ze słów osoby składającej zamówienie wynikało, że w wypadku została poszkodowana jedna osoba. Na miejsce czym prędzej wysłano służby ratunkowe. Zastano tam rozbity VW Golf oraz 18-latka, który nim kierował.

Jak wynika z ustaleń policjantów, 18-latek wjechał na rampę załadunkową, a następnie przeoczył zjazd. W konsekwencji doszło do wywrócenia się pojazdu na dach.

Młody kierowca został przetransportowany do Szpitala Powiatowego w Bartoszycach. W wyniku wypadku 18-latek doznał urazu kręgosłupa. Badanie przeprowadzone przez funkcjonariuszy policji wykazało, że w chwili zdarzenia nie znajdował się pod wpływem alkoholu.

Rzecznik Policji Warmińsko-Mazurskiej podkreśla, że 18-latek miał dużo szczęścia, ponieważ wypadek mógł skończyć się znacznie gorzej. Jednocześnie potwierdza, że przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego będą szczegółowo wyjaśniane przez stróżów prawa.

Zobacz także: Zobacz też: Dostał ataku padaczki i spowodował wypadek. Dramatyczne nagranie z akcji ratunkowej w USA
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić