Ekspedientka zaczęła krzyczeć. Tragedia w sklepie spożywczym

35

Dramatyczne sceny rozegrały się w pewnym sklepie spożywczym w Lubinie (woj. dolnośląskie). Jedna z ekspedientek, która akurat pracowała na dziale mięsnym, omyłkowo włożyła swoją rękę do maszyny do mięsa. Po chwili zaczęła przeraźliwie krzyczeć. Szczegóły incydentu aż jeżą włos na głowie.

Ekspedientka zaczęła krzyczeć. Tragedia w sklepie spożywczym
Zdjęcie ilustracyjne. (Adobe Stock)

Dramat rozegrał się po południu we wtorek 3 października 2023 roku przy ul. Grabowej w Lubinie. 44-letnia sprzedawczyni wykonywała powierzone obowiązki, tak jak każdego dnia. W pewnej chwili chciała rozbić mięso w specjalnie do tego przystosowanej maszynie, zwanej przez pracowników sklepu kotleciarką.

Nie sądziła, że spotka ją coś takiego strasznego. Być może 44-latka się zagapiła, albo zamyśliła. Nie wiadomo. Niestety razem z kawałkiem mięsa włożyła do maszyny też swoją rękę. Ból był nie do wytrzymania. Poszkodowana kobieta zaczęła przeraźliwie krzyczeć. Z ręki strumieniami leciała jej krew.

Tragedia w sklepie spożywczym. Maszyna zmiażdżyła rękę kobiecie

Zszokowani klienci i inni pracownicy sklepu ruszyli rannej ekspedientce na pomoc. Jeden z nich od razu chwycił za telefon i wezwał karetkę. Liczyła się bowiem każda minuta. Wszędzie było pełno krwi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Samolot na torach przed pędzącym pociągiem. Mrożące krew w żyłach nagranie z Los Angeles

Jak informuje lokalny portal lubin.pl, już po chwili na miejscu wypadku zjawiły się: pogotowie, policja i straż pożarna. Służby przystąpiły do swych działań.

Ze wstępnych ustaleń policji, wynika, że maszyna nie miała specjalnej osłony ochronnej - podają dziennikarze lubin.pl.

Wiadomo, że poszkodowaną przewieziono na sygnale do szpitala. Strona lubin.pl wyjaśniła, że na szczęście udało się uratować dłoń 44-latki, choć ma kilka połamanych kości. Inne portale podały z kolei, że konieczna będzie amputacja trzech palców. Póki co, nie podano więcej szczegółów na temat tego feralnego zdarzenia.

Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić