Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 

Epic Games rozdaje gry za darmo. Jakie tytuły można zdobyć?

0

Epic Games regularnie rozdaje gry za darmo. Co tydzień przynajmniej jedną grę można zdobyć bezpłatnie. Jakie tytuły są dostępne w tym tygodniu?

Epic Games rozdaje gry za darmo. Jakie tytuły można zdobyć?
Epic Games Store. Jakie gry za darmo można zdobyć tym razem? (Epic Games)

Epic Games rozdaje gry za darmo

Co tydzień Epic Games Store ma dla ciebie grę za darmo. Zaglądaj do sklepu, by być na bieżąco z wyjątkowymi ofertami. Już dziś pobierz grę za darmo lub dołącz do fanów którejś z gier darmowych - czytamy na stronie Epic Games Store.

Jakie gry za darmo na Epic Games Store? Jakie tytuły?

W tym tygodniu miłośnicy gier komputerowych mogą pobrać za darmo 3 gry. Jakie tytuły są do pobrania? Epic Games tylko do 24 września rozdaje za darmo takie gry jak: "Football Manager 2020", "Watch Dogs 2" i "Stick It To The Man!".

Epic Games rozdaje gry za darmo. Jakie tytuły?

Na pobranie darmowych gier gracze mają ograniczony czas. "Football Manager 2020", "Watch Dogs 2" i "Stick It To The Man!" są dostępne za darmo tylko przez tydzień, do 24 września.

Gry za darmo na Epic Games Store

  • "Stick It To The Man"

Twój bohater, Ray, jest testerem kasków ochronnych. W pewnym momencie ulega dziwnemu wypadkowi. Po przebudzeniu się widzi, że z jego głowy wystaje gigantyczna, elastyczna różowa ręka. Ray ma teraz nowe umiejętności: czyta w myślach i zmienia świat za pomocą naklejek.

  • "Watch Dogs 2"

Jesteś w San Francisco i wstępujesz w szeregi najsłynniejszej organizacji hakerskiej na świecie, DedSec. Twoim celem jest dokonanie największego ataku hakerskiego w historii.

  • "Football Menager 2020"

Grając w tę grę, możesz rozwijać i szlifować wyjątkową tożsamość swojego klubu i siebie jako menedżera.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić