Fotografia podbija sieć. "Nie pomyślałam, że to zdjęcie z polskiego lasu"

53

Ogromny zachwyt w mediach społecznościowych wzbudziła fotografia wykonana Marcina Grzegorzka. Niezwykłej urody kadr przedstawiający rysie został opublikowany przez Lubuskich Łowców Burz. Internauci nie wierzyli, że scena została uwieczniona w polskim lesie.

Fotografia podbija sieć. "Nie pomyślałam, że to zdjęcie z polskiego lasu"
Fotografia zachwyciła internautów (Facebook, MARCIN GRZEGORZEK)

Fotografie wykonane w polskich lasach niejednokrotnie cieszyły się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Polscy internauci otwarcie przyznają, że leśne życie bardzo ich interesuje. Potwierdzają to statystyki w postaci liczby reakcji, czy komentarzy pod materiałami to tej tematyce.

Lubuscy Łowcy Burz zamieścili na Facebooku fotografię, która wzbudziła ogromne zainteresowanie internautów. Marcin Grzegorzek w jednym z lasów na terenie województwa zachodniopomorskiego uchwycił obiektywem swojego aparatu wyjątkową chwilę. Fotografowi udało się zrobić zdjęcia rodziny rysiów, która leżała pomiędzy drzewami. Najprawdopodobniej drapieżniki nie były świadome jego obecności.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wystąpił w programie u Sołowjowa. "Świat szaleństwa"

Opublikowanie fotografii w mediach społecznościowych okazało się strzałem w dziesiątkę. Post Lubuskich Łowców Burz w ciągu godziny od publikacji miał już ponad 4,7 tys. reakcji. Piękno fotografii zostało docenione przez internautów, którzy udostępnili ją aż 206 razy. Nie zabrakło również komentarzy, w których autorzy doceniali przepiękne zdjęcie.

Wspaniałe przeżycie. Piękna rodzinka - napisała internautka.
Wspaniale uchwycone. Nie pomyślałam, że to zdjęcie z polskiego lasu - stwierdziła komentująca.
Jak pięknie pozują - oceniła internautka.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

W Polsce występuje ryś euroazjatycki. Koty te są w naszym kraju pod ścisłą ochroną. Szacuje się, że na terenie całej Polski jest tylko 200 osobników tego gatunku. Spotkanie całej rodziny to prawdziwe szczęście. Obrazuje to, jak wyjątkowe jest zdjęcie wykonane przez Marcina Grzegorzka.

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić