o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Grzybek. Motorówka WOPR przepłynęła po 50-latku pływającym w jeziorze

78
Podziel się

Do zdarzenia doszło w województwie kujawsko-pomorskim. Motorówka należąca do stowarzyszenia WOPR przejechała po mężczyźnie, który znajdował się w jeziorze Żurskim. To właśnie płynący nią ratownicy udzielili 50-latkowi pierwszej pomocy.

Grzybek. Motorówka WOPR przepłynęła po 50-latku pływającym w jeziorze
Ratownicy WOPR przejechali po 50-letnim pływaku (PAP, Marcin Bielecki)
bEIPDWhx

Wypadek miał miejsce w godzinach popołudniowych. Poszkodowany 50-latek pływał po jeziorze Żurskim, znajdującym się w miejscowości Grzybek, kiedy najechali na niego ratownicy WOPR. Serwis "Nowy Świat" podaje, że prowadzący motorówkę nie znajdował się pod wpływem alkoholu.

Motorówka WOPR przejechała po 50-latku. Jak się czuje poszkodowany?

50-latek doznał poważnych obrażeń, ucierpiały m.in. jego nogi. Ratownicy WOPR udzielili mu pierwszej pomocy, po czym Lotnicze Pogotowie Ratunkowe zabrało przytomnego poszkodowanego do szpitala. Na miejscu wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej.

bEIPDWhz

Polsat News dotarł do ojca poszkodowanego 50-latka. Mężczyzna przyznał, że rozmawiał z członkiem WOPR, który potrącił jego syna. Ratownik miał być roztrzęsiony i wiele razy przepraszał za spowodowanie wypadku.

Facet był cały roztrzęsiony. Od 20 lat jest ratownikiem. Wyraził skruchę i przeprosił – powiedział ojciec poszkodowanego w rozmowie z Polsat News.
Zobacz także: Zobacz też: Ząbkowice Śląskie. 2-latek potrącony na pasach. Kierowca usłyszał zarzuty
bEIPDWhF

Rodzina poszkodowanego zamierza domagać się odszkodowania. Pieniądze, które w ten sposób uzyskają, przeznaczą na rehabilitację 50-latka. Na temat zdarzenia zabrał głos Witold Gubera, prezes Wdeckiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W rozmowie z mediami przedstawił prawdopodobną wersję wydarzeń i przyznał, że mało brakowało, a ofiara mogłaby nie przeżyć.

Łódź płynęła blisko szuwarów. Tam rzadko kto pływa. Na jeziorze była duża fala, a ten mężczyzna musiał płynąć żabką, że nie było go widać. Dobrze, że nie najechał na jego głowę, bo przy takim silniku to byłby trup na miejscu – cytuje Witolda Guberę "Nowy Świat".
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEIPDWia
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(78)
prawda
rok temu
Tak to jest jak się pływa bez bojki lub czepka w kolorze razistym np. czerwonym lub żółtym ludzie którzy pływają w wodzie nie zdają sobie sprawy że z motorówki nie widać osób pływających w wodzie. Do wszystkich pływających w wodzie apeluję o dobre oznaczenie siebie aby da takich tragedi więcej nie dochodziło.
motorowka
rok temu
Motorówka WOPR przepłynęła po 50-latku pływającym w jeziorze i oddaliła się w nieznanym kierunku. SAMA. Po zatrzymaniu nić nie mówi tylko brumbrum.
nemo
rok temu
A dostali poTEM "ratownicy" NAGRODY I poCHWAŁY ZA URATOWANIE poSZKODOWANEGO KTÓREGO NAJECHALI ? NALEŻY im SIĘ
bEIPDWib
Mat Kobosko
rok temu
Hyhyhyhyhy. Polikarp
Ten z WOPR
rok temu
Miał 20 letnie doswiadczenie? w czym w życiu - miał 20 lat? bo tak sie zachował! jakby doświadczenia w WOPR nie miał zadnego!!!
tofik
rok temu
w godzinach popołudniowych ,ale 5 lipca...
Stara K...
rok temu
Kelnerka pewnie piszczala z zachwytu
Kujawiak
rok temu
Po narkotykach ? … a mieli ratować i chronić
Judenicz
rok temu
To jak celebryta milioner co w nocy łodziom motorową szarżował po narkotykach... TEŻ mu śruba łep utrąciła
sdf
rok temu
Wyraził skruchę? Aaaa? WOPR powinien pokryć całość - podkreślam słowo całość kosztów leczenia, rehabilitacji oraz wypłacić ogromną kwotę odszkodowania za wypadek spowodowany amatorszczyzną WOPRowca. A tak rodzina będzie musiała ciągać się przez 10 lat po sądach zanim dostanie....1000 zł odszkodowania. Tak jest tu gdzie żyjemy, moi kochani niewolnicy, tu jest kolonia.
NELLI
rok temu
SZKODA ŻE PREZES NIE POCHWALIŁ RATOWNIKÓW ZA URATOWANIE POSZKODOWANEGO.
eMmm
rok temu
Nie ma to, jak te szpanerskie przeloty motorówki słonecznego patrolu przy szuwarach na pełnym gazie, żeby zaimponować laskom cierpiącym na RVS - Zespół Niespokojnej Pochwy. Cóż się nie robi dla lansu, a że tam pływają ludzie? A co to ich obchodzi.
dekiel
rok temu
Dobrze że nikt harpunem tam nie łowił.
bEIPDWhT
Rewe
rok temu
"Poszkodowany 50-latek pływał po jeziorze Żurskim, znajdującym się w miejscowości Grzybek, kiedy najechali na niego ratownicy WOPR' Kto to pisze!!!! Jeżeli już, to pływał W JEZIORZE a motorówka mogła NAPŁYNĄĆ na niego. Wg redahtorka pewnie samoloty jeżdżą samochody pływają. DNO...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić