o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

"Ja tym kury karmię". Policjanci zdębieli

495
Podziel się

Policjanci z komendy w Łosicach (woj. mazowieckie) poszukiwali zaginionej osoby. W trakcie czynności dokonali jednak zupełnie niespodziewanego odkrycia. Weszli na posesję, na której znajdował się prawdziwy las konopni indyjskich.

"Ja tym kury karmię". Policjanci zdębieli
Policjanci odkryli nielegalną plantację konopi indyjskich. Kuriozalne wyjaśnienie jednej z zatrzymanych osób (Policja Mazowiecka)
bEEqEjAl

Konopie indyjskie znajdowały się w niezadaszonej oborze. Jak relacjonuje asp. Nina Zaniewicz, oficer prasowa Komedy Powiatowej Policji w Łosicach, funkcjonariusze doliczyli się aż 12 dorodnych krzaków.

Szukali osoby zaginionej, znaleźli plantację konopi indyjskich

W toku przeszukiwania posesji policjanci znaleźli nie tylko krzaki konopi indyjskich. Funkcjonariuszom udało się także zabezpieczyć ponad 1200 gramów suszu marihuany, które przekazano do dalszych badań.

bEEqEjAn

Policjantom udało się znaleźć osoby odpowiedzialne za nielegalną plantację. Zatrzymana kobieta próbowała przekonać funkcjonariuszy o swojej niewinności, jednak wyjaśnienie, jakie przedstawiła, okazało się co najmniej zaskakujące.

Jak dowodziła zatrzymana kobieta, nie hodowała konopi indyjskich, aby uzyskać susz na potrzeby handlu narkotykami. Zapewniała, że liście były jej potrzebne do... karmienia kur.

bEEqEjAt

Policjanci nie uznali jednak tłumaczeń o karmieniu dla kur za wiarygodne. Teraz zarówno kobieta, jak i jej wspólnik będą musieli ponieść konsekwencje prowadzenia nielegalnej hodowli i posiadania zakazanych substancji. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: Kukiz wyjaśnił Kaczyńskiemu. "Tego się nie wącha"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEqEjAO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(495)
znafca
6 dni temu
bo to były kury z wolnego wybiegu
Dante
7 dni temu
Wielka mi plantacja dwanaście krzaków
nick 12323
1 tyg. temu
a zbadali czy to odmiana z THC, czy przemysłowa?
bEEqEjAP
mnb876
1 tyg. temu
To jest szlachetna lecznicza roślina....Kiedy jeden z tych milicjantów będzie miał raka mózgu to inaczej będzie śpiewał..
Marcin
1 tyg. temu
Gdzie sprzedają te jajka?
czub
1 tyg. temu
A to dron wytropił a zwalii na poszukiwania zaginionej.
Tomasz Lis
1 tyg. temu
Trzeba było przebrać się za lisa i wejść do kurnika. Jakby kury zamiast wiać, zaczęły się zanosić śmiechem, oznaczałoby to, że tłumaczenie jest prawdziwe.
Rafi
1 tyg. temu
Żyjemy w świecie niebywałego ucisku, terroru, dyktatury, inwigilacji i korupcji. Mafijny system władzy dziedzicznej walczy z obywatelem- niewolnikiem. Roślina która ma właściwości lecznicze jest zakazana. Wszystko co dobre jest zakazane. To co niszczy i jest złe jest dozwolone i promowane - Lucyferiański świat.
Przequj
1 tyg. temu
Karmi qury, a później karze im grzecznie stać na drodze przy lesie, jak firma podjeżdża to tłumaczy że to są przylaszczki i tak byznesik się kreci
faf
1 tyg. temu
Chętnie kupię takie jajka od niej :D
pmm
1 tyg. temu
No i tyle osiągnięć. Przynieśli znowu garść trawy. Szkoda nawet na nich splunąć.
Tola
1 tyg. temu
Kury spokojniejsze, lepiej znoszą jaja, ma to sens.
Jarosław
1 tyg. temu
A mahihuana to jest z konopi? Chyba nie...
bEEqEjAH
Stasio
1 tyg. temu
Aaa, to stamtąd były te "szczęśliwe kury" z reklam!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić