Jackowski mówi kryzysie w Polsce. Podał konkretną datę

151

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany jasnowidz w Polsce. Na swoim kanale na YouTube podzielił się ostatnio z widzami swoimi wizjami m.in. na temat partii rządzącej i kryzysu w Polsce.

Jackowski mówi kryzysie w Polsce. Podał konkretną datę
Krzysztof Jackowski. (YouTube)

Krzysztof Jackowski podczas swoich spotkań live z widzami dzieli się wizjami na temat przyszłości. Jasnowidz z Człuchowa ma spore grono fanów, jego kanał na YouTube obserwuje ponad 227 tys. internautów. Podczas ostatniej audycji jasnowidz poruszył kwestie rozpadu rządu, mówiąc, że "PiS zrzuci władzę".

Nie zaistniał fakt rozpadu rządu. Kwestia taka: mówiłem w swoich wizjach, nawet kilka miesięcy temu, ale niedawno o tym wspominałem, że przyjdzie moment, że PiS nie doczeka ustalonego terminu wyborów do parlamentu jako koalicja. Użyłem takiego stwierdzenia: "rząd zrzuci z siebie władzę" - mówił podczas audycji Jackowski.

Jasnowidz dodał, że "odwołanie pana Gowina było ciekawe, ponieważ jeden z posłów ugrupowania pana Ziobry, który też jest w koalicji, powiedział, że to było dla niego zaskoczenie. Pan premier Morawiecki zdecydował się odwołać pana Gowina bez właściwie konsultacji wewnętrznych. Przynajmniej taki wniosek się nasuwa, gdy mówi to człowiek z koalicji, który nic o tym nie wiedział".

Według jasnowidza z Człuchowa rozpad rządu może nadejść już całkiem niedługo. - Nie jestem ekonomistą, nie jestem politologiem. Na scenie politycznej jest ciekawie. Dla mnie tym bardziej, bo ja o tym mówiłem, że PiS będzie chciał zrzucić z siebie władzę. Może się to stać, gdy przyjdzie czwarta fala i wtedy trzeba będzie podejmować wybiórcze i restrykcyjne decyzje. Coś takiego nie służy żadnemu ugrupowaniu politycznemu." - przepowiadał jasnowidz.

Krzysztof Jackowski zwrócił także uwagę na rosnące ceny w sklepach. Zdaniem jasnowidza Polskę czeka kryzys. "Nad tym rząd nie będzie w stanie panować. Idzie kryzys" - mówił.

Jak państwo zauważacie, ci co chodzą po sklepach, że bardzo wiele produktów drożeje. Nie mówię tylko o żywnościowych, ale na przykład materiały budowlane strasznie poszły w górę. Tutaj zwróćmy uwagę na to, że inflacja wchodzi bocznymi drzwiami. Wchodzi mimo zapowiedzi nowego ładu. Tej inflacji nie da się zatrzymać. Ja powiem coś to, zresztą mówiłem, że pewien krach zacznie się od sierpnia - mówił Jackowski.
Zobacz także: Polka relacjonuje tragiczną sytuację kobiet w Afganistanie. "Są przerażone"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić