Artykuł sponsorowany | 

Jak wycenić mieszkanie za darmo? - darmowa wycena mieszkania

Chcesz sprzedać mieszkanie, ale nie wiesz, ile jest warte? Myślałeś o zleceniu wyceny mieszkania rzeczoznawcy majątkowemu? Od podjęcia decyzji, powstrzymuje Cię wizja sporego kosztu? Rzeczywiście wycena mieszkania przez uprawnionego specjalistę, nie jest tania. Ale czy, wiesz, że można też wycenić mieszkanie za darmo? Tak, to prawda! W www.skup.io możesz wycenić mieszkanie nawet bez wychodzenia z domu! Sprawdź, jak to zrobić!

Jak wycenić mieszkanie za darmo? - darmowa wycena mieszkania
Bezkosztowa wycena mieszkania (materiały partnera)

Wycena mieszkania ma na celu określenie rynkowej wartości mieszkania – czyli określenie najbardziej prawdopodobnej ceny, za jaką można ją sprzedać. Zazwyczaj wycenę mieszkania dokonuje się właśnie przed sprzedażą mieszkania. Chodzi o to, aby z jednej strony na transakcji nie stracić, a z drugiej strony nie przeszacować wartości, co mogłoby się wiązać z wydłużeniem procesu poszukiwania nabywcy. 

Jak wycenić mieszkanie? 

Wycenę mieszkania można zlecić specjaliście. Proces przeprowadzenia wyceny nieruchomości jest określony przepisami prawa i musi być przeprowadzony przez rzeczoznawcę majątkowego. Ale tylko w wyjątkowych sytuacjach. Zazwyczaj z usług rzeczoznawcy korzysta się w przypadku konieczności określenia rynkowej wartości mieszkania podczas załatwiania oficjalnych spraw z bankiem, sądem, ubezpieczycielem czy urzędem. 

Dlaczego wycena mieszkania u rzeczoznawcy jest mniej popularna? 

Z jednego prostego powodu – to droga usługa. Za usługi fachowca trzeba zapłacić od 300 do 1000 zł - w przypadku lokalu mieszkalnego. Za wycenę domu, rzeczoznawca policzy jeszcze więcej. Rachunek za usługę wyceny mieszkania, może być wyższy również w przypadku, gdy nieruchomość ma na przykład niejasną sytuację prawną. Jest jednak o wiele prostszy sposób – darmowa wycena mieszkania!

Jak wycenić mieszkanie za darmo? 

Wystarczy znaleźć doświadczoną firmę, która ma usługę wyceny mieszkania w swojej ofercie. Nie jest to proste. Na przykład biura nieruchomości, namawiają do podpisania umowy o pośrednictwo, i dopiero wtedy sugerują cenę ofertową. Dlatego lepiej poszukać alternatywnego rozwiązania. 

Gdzie zamówić darmową wycenę mieszkania? 

Darmowa wycena mieszkania jest oferowana przez wybrane firmy, na przykład przez Skup.io. To lider na rynku nieruchomości w Polsce, który zapewnia darmową wycenę mieszkania, a nawet ofertę szybkiego zakupu nieruchomości za gotówkę, i to na terenie całej Polski. 

Zastanawiasz się, czy taka darmowa wycena mieszkania będzie wiarygodna? Tak, bo przeprowadzają ją profesjonaliści, którzy specjalizują się w analizach rynku nieruchomości, dzięki czemu mogą sprawnie (a przede wszystkim trafnie) określać ceny nieruchomości. 

Jak szybko otrzymać darmową wycenę mieszkania? 

Jeżeli potrzebujesz poznać wartość swojej nieruchomości, na przykład na potrzeby sprzedaży, koniecznie skontaktuj się z ekspertami Skup.io i zamów już dziś, darmową wycenę mieszkania! 

Artykuł sponsorowany
Autor: Artykuł Sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić