Jasnowidz Jackowski z obawami mówił o czerwcu. "To niepokojące"

79

Jasnowidz Krzysztof Jackowski nie po raz pierwszy przedstawił bardzo niepokojącą wizję. Tym razem w rozmowie z o2.pl z obawami mówił o czerwcu 2023 roku. Nie ukrywał, że ten miesiąc nie kojarzy mu się dobrze. Oczywiście słowa jasnowidza należy odczytywać z przymrużeniem oka.

Jasnowidz Jackowski z obawami mówił o czerwcu. "To niepokojące"
Krzysztof Jackowski (AKPA, AKPA)

Jasnowidz Jackowski znów podzielił się swoimi przepowiedniami. Jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów ponownie miał niezbyt optymistyczną wizję przyszłości. Jak brzmi najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego?

Oczywiście jego wypowiedzi nie należy traktować w stu procentach poważnie. Niejednokrotnie przecież bywało tak, że słowa profety nijak miały się do rzeczywistości. Czasami jednak jasnowidz Jackowski miał rację.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nowi "Sami swoi": To on zagra młodego Pawlaka

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego. Taki będzie czerwiec 2023

Tym razem nawiązywał do czasu wakacji. - Jak myślę o okresie wakacyjnym, to niepokojąco kojarzy mi się czerwiec - powiedział Krzysztof Jackowski w rozmowie z o2.pl.

Na świecie może zacząć dziać się coś, co może sprawić, że w czerwcu trochę możemy stracić radość z wakacji. Na świecie może zrobić się goręcej. To niepokojące - dodał krótko.

Jackowski nie uściślił, co dokładnie może się wydarzyć. Mimo to jego słowa na najbliższy miesiąc nie napawają optymizmem.

Ostatnio profeta mówił nam również o tym, że przeczuwa, iż w trakcie najbliższych wakacji znów wystawiane będą paragony grozy. - W wakacje na pewno będą paragony grozy - zaznaczył.

Następnie ocenił, że obecnie nie możemy mówić o kryzysie. - Prawdę mówiąc, to kryzysu nie ma. Kryzys jest wtedy, jeśli ludzie mają w ręku pieniądze, a towaru nie ma. Teraz jest odwrotnie. Towaru jest mnóstwo, a i ludzie jeszcze - mimo wszystko - żyją na w miarę dobrej stopie - dodał najpopularniejszy polski jasnowidz.

Jasnowidz Jackowski zdradził też, kto konkretnie będzie musiał borykać się z paragonami grozy. Oczywiście chodzi o te osoby, które planują wakacyjne wyjazdy. Właśnie one będą musiały głębiej sięgnąć do kieszeni.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić