Wróć na
Mateusz Domański
|

Karambol na S8. Zderzyło się pięć aut, są ranni

0
Podziel się

W czwartek nad ranem doszło do groźnych kolizji na trasie S8 w kierunku Warszawy. W wyniku karambolu zablokowany został ruch na wszystkich pasach. Są ranni.

Karambol na S8. Zderzyło się pięć aut, są ranni
Groźny karambol na S8 (Pixabay)
bCPolJFh

Jak informuje portal WawaLove, zdarzenie miało miejsce między Wyszkowem i Wołominem, w miejscowości Głuchy. Zderzyło się w sumie pięć pojazdów. Ranne zostały dwie osoby.

Ruch w kierunku Warszawy był całkowicie zablokowany. Utrudnienia miały potrwać kilka godzin.

Burza nad Warszawą. Piękny i niszczycielski widok

bCPolJFj

Czytaj także:

Chodzi o trzy zdarzenia drogowe, które miały miejsce w tym samym czasie około godziny 6.00 rano. Dwa wypadki i kolizja drogowa, udział w nich wzięło pięć pojazdów. W skutek zdarzeń ranne zostały dwie osoby, które przetransportowane zostały do szpitala. Przyczyną była nadmierna prędkość i niedostosowanie do warunków jazdy - powiedział w rozmowie z serwisem WawaLove podkom. Damian Wroczyński, oficer prasowy wyszkowskiej policji.

Służby dość szybko uporały się ze skutkami karambolu. Trasa S8 jest już przejezdna i znów można swobodnie nią podróżować w kierunku Warszawy.

bCPolJFp

Wypadki drogowe. Pamiętaj o przepisach

Kolizje na drogach bardzo często są spowodowane niedostosowywaniem się do obowiązujących przepisów, jak i brakiem rozwagi wśród kierowców. W trasie trzeba myśleć nie tylko o sobie, ale i o innych kierowcach. Rozsądek zawsze musi być na pierwszym miejscu. Wtedy ryzyko wypadków zostanie znacznie ograniczone.

bCPolJFK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić