Karambol w Rzeszowie. Kobieta staranowała pieszych i kilka samochodów

12

13 lutego około godziny 18 doszło do bardzo poważnego wypadku w Rzeszowie. Z niewyjaśnionej dotąd przyczyny kobieta prowadząca Toyotę Yaris zderzyła się z kilkoma samochodami, zjechała na chodnik i potrąciła trzy osoby.

Karambol w Rzeszowie. Kobieta staranowała pieszych i kilka samochodów
a (Policja)

Wtorek 13 lutego był wyjątkowo pechowy dla 40-letniej mieszkanki Rzeszowa. I wszystkich osób, które brały udział w karambolu, który pechowa kobieta spowodowała.

Około godziny 18 na al. Rejtana na wysokości centrum medycznego doszło do karambolu. Jak podaje policja, z niewyjaśnionej dotąd przyczyny kierująca Toyotą Yaris wjechała w tył stojącego przed nią Renault. Następnie wjechała na chodnik, gdzie potrąciła trzy osoby.

Stamtąd znów wjechała na jezdnię i zderzyła się z kolejnym samochodem – Nissanem. Impet był tak duży, że potrącone auto wjechało w kolejną Toyotę, a ta w BMW. 40-letnia sprawczyni karambolu na koniec trafiła jeszcze jedno auto — Audi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Potężne kule ognia. Samolot runął na ruchliwą ulicę
W tym wypadku brało udział sześć pojazdów, łącznie 15 osób, w tym pięcioro dzieci i troje pieszych - podaje podkarpacka policja.

Cztery osoby trafiły do szpitala. To potrącony przechodzień - 43-letnia kobieta. Prócz niej ucierpieli kierowcy samochodów: 40-latka z Toyoty, 40-latka z Nissana i 28-latek z Audi. Pozostali poszkodowani zostali opatrzeni na miejscu.

Dzieci biorące udział w tym zdarzeniu, nie odniosły żadnych obrażeń. Policjanci ustalili, że wszyscy kierujący byli trzeźwi - podaje policja.

Na miejscu zdarzenia do późnych godzin nocnych pracowali funkcjonariusze pogotowia, policji, straży pożarnej i straży miejskiej. W mieście utworzył się ogromny korek. Utrudnienia trwały do północy.

Policjanci zatrzymali mieszkance Rzeszowa prawo jazdy. Wstępnie ustalenia wskazują, że do tego zdarzenia mogło dojść w związku ze stanem zdrowia 40-latki - podsumowuje policja.
Autor: BAN
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić