Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|

Klaun z siekierą terroryzuje polskie miasto. Głupi żart czy realne zagrożenie?

86
Podziel się:

Z bardzo nietypowym problemem borykają się mieszkańcy Szczecinka. Na terenie ich miasta pojawił się klaun, który utrudnia życie mieszkańców. Widziano go nawet z siekierą na drodze szybkiego ruchu.

Klaun z siekierą terroryzuje polskie miasto. Głupi żart czy realne zagrożenie?
Klaun na miejskim rynku (Facebook, Jarosław Kłaptij)

Mieszkańcy Szczecinka borykają się z uciążliwym osobnikiem. Od końca sierpnia na ulicach miasta grasuje mężczyzna przebrany za klauna. Niepokoi fakt, że "żartowniś" zawsze widziany jest z siekierą w ręce. Nie wiadomo, czy cała akcja ma charakter humorystyczny, czy klaun stanowi realne zagrożenie dla innych.

Przebieraniec był już widziany w kilku miejscach miasta. W dwóch przypadkach uchwyciło go oko kamery. Na jednym z nagrań widać, że klaun niemalże doprowadził do tragedii. Wbiegł w nocy na drogę szybkiego ruchu S11. Rozpędzony samochód, z którego nagrano sytuację prawie potrącił "żartownisia".

Zobacz także: Przebieraniec z siekiera na S-11

Klaun był widziany też na miejskim rynku. Jeden z internautów zamieścił na Facebooku wideo, na którym widać, jak przebieraniec przechodzi przez centrum miasta. Do odkrycia doszło w trakcie nocnego oglądania podglądu z kamer. Postać znowu trzymała w ręku siekierę.

Klaun był również zauważony przez rodzinę w Rezerwacie Dębów Wilczkowskich. Mężczyzna, który spacerował wraz ze swoimi dziećmi opowiedział o tym portalowi iszczecinek.pl.

Jednak gdy spacerowaliśmy drogą w kierunku jeziora Wilczkowo, jakieś 600 - 700 metrów od miejsca, z którego wyszliśmy, to zauważyliśmy w oddali bardzo podobnego przebierańca, który grasował na S-11 - opowiada mężczyzna.

Żart czy zagrożenie?

Nie wiadomo, kto jest przebierańcem, ani jaki cała sytuacja ma charakter. Niektórzy internauci traktują to jako śmieszny żart, a inni nie ukrywają swojego przerażenia. Miejscowe plotki mówią o grupie YouTuberów, która nagrywa filmiki z klaunem w roli głównej. Podobny przebieraniec grasował w Koszalinie. Okazało się, że była to akcja mająca na celu wsparcie dziecięcego hospicjum.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(86)
KittyBellayt
rok temu
Jak ktoś będzie go widzieć to niech na policję ktoś zadzwoni
Lolek12
2 lata temu
Podobny do tych z młodzieży wszechpolskiej, Bosaka lub Andruszkiewicza.
awd
2 lata temu
szkoda, że go nie potrącili na tej Esce
pawel
2 lata temu
zrobił coś złego ?
na twardo
2 lata temu
Jak lubi odgrywać scenki z filmów, to jeszcze odegra Skazanych na Shawshank 😂
honor
2 lata temu
Kolejny, który nie może sobie poradzić z przegraną PO.
Wielkomiejski
2 lata temu
Jakby byl niebezpieczny, to już by kogoś odpalił. Pewnie jakieś małolaty kręcą pranki
asoeuh
2 lata temu
Polska - kraj przeklety. Coraz bardziej ludzie w miare normalni boja sie z domow wychodzic. Z kazdej strony sa osaczeni. Brawo wy. Katolicki boordell.
J24
2 lata temu
Policja oczywiscie jeszcze nic o tym nie wie.Bidaki!
Jan
2 lata temu
Gość ma więcej strachu niż pieniędzy
na posiadanie
2 lata temu
niebezpiecznego przedmiotu w miejscu publicznym z zamiarem przestępstwa jest paragraf z kodeksu wykroczeń
Art.50a §1 KW
2 lata temu
Kto w miejscu publicznym posiada nóż, maczetę lub inny podobnie niebezpieczny przedmiot, a okoliczności jego posiadania wskazują na zamiar użycia go w celu popełnienia przestępstwa, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 3 000 zł
Jest
2 lata temu
nietykalny bo czuje się kobietą. Ponoć miał tęczową flagę i dlatego policja nie ruszy palcem. To aktywista LGBT walczący z nietolerancją.
W końcu
2 lata temu
ktoś odpali faceta i będzie sprawa o przekroczenie obrony koniecznej. A policja jak zwykle śpi. Dopiero jak będzie trup to ruszą tyłki. Komendant policji w tym mieście powinien już wylecieć.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić