aktualizacja 

Klient "zapomniał" zapłacić. Oto zemsta. Nagranie bije rekordy

250

Przestrogą dla innych może być zemsta, którą amerykański przedsiębiorca wymierzył w swojego klienta. Greg postanowił odegrać się za niepłacenie rachunków w wyjątkowo kreatywny sposób. Swoją akcję nagrał kamerą, a wideo opublikował w mediach społecznościowych.

Klient "zapomniał" zapłacić. Oto zemsta. Nagranie bije rekordy
Amerykanin znalazł sposób na zemstę (Licencjodawca)

Niepłacenie rachunków to postawa, która jest nie tylko naganna, ale i może przysporzyć sporo problemów. Przekonał się o tym pewien Amerykanin, który zalegał z płatnościami dla Grega Mfinney'a. W związku z niehonorową postawą płatnika, pokrzywdzony biznesmen postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.

Amerykanin nie miał zamiaru przekonywać dłużnika słowami. Greg wymyślił zemstę, dzięki której niesforny dłużnik zapamięta na zawsze, że należy płacić swoje rachunki. Pomysłodawca załadował ciężarówkę rozmaitymi odpadami i udał się pod miejsce zamieszkania swojego "wroga". Cały akt został przez niego nagrany kamerą telefonu, a następnie opublikowany w mediach społecznościowych w formie wideo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Starożytny fast food. Pierwsze takie odkrycie w historii
To się dzieje, kiedy nie płacisz swoich rachunków - powiedział autor nagrania.

Autor nagrania okazał się bezlitosny. Greg wjechał wywrotką na podjazd posesji osoby, która nie płaciła mu rachunków. Następnie nagrywając wideo zrzucił na teren stertę śmieci. Wśród nich znalazły się m.in. stare meble, dywany i ubrania. Niewątpliwie dłużnik przypomni sobie o zaległościach finansowych w trakcie sprzątania ogromnego bałaganu.

Wideo Amerykanina okazało się hitem mediów społecznościowych. W ciągu 4 dni materiał został wyświetlony na TikToku ponad 6,1 miliona razy. Internautom przypadł do gustu sposób, w jaki Greg zemścił się na dłużniku. Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy, w których pozytywnie oceniano postawę przedsiębiorcy.

Dziś rano wprawiło mnie to w dobry nastrój, dziękuję za opublikowanie - napisał internauta.
Dobra robota proszę pana - stwierdził komentujący.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić