o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
DSM
|

Kononowicz i Morawiecki. Spotkanie nie przebiegło zgodnie z planem

155
Podziel się

Mateusz Morawiecki w czwartek odwiedził podlaski Tykocin, gdzie promował program Polski Ład. Na miejscu spotkał Krzysztofa Kononowicza, gwiazdę polskiego YouTube'a, który koniecznie chciał przeprowadzić z premierem wywiad. Jak to się skończyło?

Kononowicz i Morawiecki. Spotkanie nie przebiegło zgodnie z planem
Krzysztof Kononowicz przepchnął się do premiera Mateusza Morawieckiego (PAP)
bEDRwMlN

Krzysztof Kononowicz nie daje o sobie zapomnieć. W Tykocinie patostreamer i były kandydat na prezydenta Białegostoku postanowił przeprowadzić wywiad z Mateuszem Morawieckim.

Kononowicz bezustannie próbował przepchnąć się blisko premiera. Jednak na drodze wciąż stawali mu ochroniarze Morawieckiego. Ostatecznie Kononowiczowi udało się przekrzyczeć tłum.

bEDRwMlP
Można zadać parę pytań, panie premierze? - zagadnął Morawieckiego Kononowicz.

Premier jednak nie usłyszał lub nie chciał słyszeć prośby Kononowicza. Były kandydat na prezydenta Białegostoku musiał zadowolić się uściskiem dłoni premiera. Gest polityka zresztą bardzo pozytywnie go zaskoczył.

Sam Kononowicz nie mógł narzekać na brak zainteresowania ze strony zebranych na kiermaszu ludzi. Tak jak premier co jakiś czas pochylał się, żeby zrobić sobie selfie z kolejnym roześmianym młodym fanem.

bEDRwMlV

Patostreamerowi udało się jednak porozmawiać z innym politykiem. Kononowicz wypytywał Jarosława Zielińskiego, byłego wiceministra MSWiA, o stan polskiej policji. Zieliński odpowiadał uprzejmie, ale kiedy Kononowicz stał się zbyt uciążliwy, do akcji wkroczyli ochroniarze, którzy zasłonili sobą polityka i pozwolili mu dyskretnie się ulotnić.

Krzysztof Kononowicz stał się popularny w całym kraju w 2006 roku, kiedy kandydował na prezydenta Białegostoku oraz do Rady Miejskiej. Do legendy przeszło jego przemówienie oraz postulat "żeby nie było niczego".

bEDRwMlW

Wybory przegrał z kretesem, ale sława została. W ostatnich latach Kononowicz zajmuje się patostreamingiem, publikując na YouTube nagrania z libacji alkoholowych i wulgarnych kłótni, które często wybuchają między nim a jego współlokatorem. Kononowicz regularnie jest ofiarą niewybrednych dowcipów, a nawet fizycznych ataków, które przeprowadzają "fani" śledzący jego kanał.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDRwMmq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(155)
Polak
2 miesiące temu
W sumie Kononowicz mógłby się wkręcić do rządu w końcu prezentuje ich poziom. No bo czym on różni się od takiego Suskiego na przykład? Poza tym oni wdrażają jego plan " Nie będzie niczego".
GOść
2 miesiące temu
A taki i próby robienia śmiesznych sytuacji to walka antypolskich sił z Polską i Polakami większość tych niby Polaków to Ruskie i Białoruskie pracujące w propagandowych zespołach . Taka piata kolumna nienawiści i oczerniania .
(A)
2 miesiące temu
Czy Kononowiczowi udało się domyć rękę po tym przykrym incydencie?
bEDRwMmr
hhhh
2 miesiące temu
co to za gwiazda, bo pierwsze słyszę. w tym naszym kraju i świecie powstają takie obesrane gwiazdy i to jest dla naszej gawiedzi cud. żałosny ten kraj i ten świat.
przeciwnik
2 miesiące temu
obiecanki rzadu to obiecanki cacanki a glupiemu radosc
Proste
2 miesiące temu
Jedenwali bimber i chciał być Prezydentem drógi taki sam intelekt tyle że umyty i w garniturze otaczający się nazistami i antysemitami wspierany przez ekstremistów a na salonach gotowy obiecać każdemu wszystko aby tylko utrzymać stołek
Motyl
2 miesiące temu
oto suweren i jego rola w kraju, dziwny to kraj
Taa
2 miesiące temu
Nie będzie niczego. Żeby nie było niczego. Dla młodzieży i dla ludzi.
aza
2 miesiące temu
Polski ład - który promuje premier to nic innego jak dawny - kredyt we frankach - nasze dzieci i wnuki będą go spłacać i płakać! Może starczy reszty na miskę ryżu albo na sznur by się powiesić jak skończyło wielu frankowiczów!!!!
alf
2 miesiące temu
Kononowicz w Białymstoku uchodzi za inteligenta. Wyobraźcie sobie za tam kto tam mieszka. nie dziwcie, że pisuary wygrywają, jak kury na podwórku mają więcej rozumu !!!
Karol
2 miesiące temu
Kononowicz bardzo dobrze reprezentuje Białystok. Jaki pan, taki kram
Pinokio
2 miesiące temu
Siebie warci !
morawICEK
2 miesiące temu
Patostrimer z patookupantem hahahah. To juz wiadomo ze nic nie bedzie.
bEDRwMmj
Hmm
2 miesiące temu
A ten co się tak śmieje z niepełnosprawnego umysłowo kanonowowicza i stoi obok premiera w szarym garniturze i czerwonym krawacie to zapewne jaki Prezes spółki lub adwokat partyjny lub jakiś faszystka lub ktoś kto niszczy ludzi na poziomie lokalnym tych niewygodnych dla PiS czyli gejów, Żydów i opozycjonistów.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić