aktualizacja 

Koszmar w Rzeszowie. Matka znęcała się nad dzieckiem. Niemowlę walczy o życie

4

W piątek w Rzeszowie rozegrał się prawdziwy dramat. Do szpitala trafiło pobite 5-miesięczne dziecko. 22-letnia matka została aresztowana.

Koszmar w Rzeszowie. Matka znęcała się nad dzieckiem. Niemowlę walczy o życie
Matka 5-miesięcznej pobitej dziewczynki została aresztowana. (Pixabay, pixabay)

W piątek do jednego z rzeszowskich szpitali trafiło pobite 5-miesięczne dziecko. Dziewczynka została przetransportowana helikopterem ze szpitala w Gorlicach, jeszcze wcześniej o jej życie próbowali walczyć lekarze w Jaśle.

Lekarze neurochirurdzy od razu musieli przystąpić do operacji. Policja poinformowała o tym, że dziecko miało poważne obrażenia głowy, które zagrażały życiu. Jak podaje Gazeta Wyborcza, lekarz z rzeszowskiego szpitala powiadomił policję o tym, że dziecko było ofiarą przemocy.

Rodzice dziewczynki to 22-latkowie z Biecza. Zaraz po zgłoszeniu oboje zostali zatrzymani. Gazeta Wyborcza informuje o tym, że mężczyzna został wypuszczony i przesłuchiwany ma być w charakterze świadka.

Matka dziecka została aresztowana. W zamknięciu spędzi trzy miesiące. Krakowska Gazeta Wyborcza donosi, że matce postawiono zarzut znęcania się nad dzieckiem. Grozi jej do 8 lat więzienia.

Zobacz także: Nowa kategoria biedy. Szlachetna Paczka pomaga ludziom dotkniętym pandemią
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić