Kowalski złożył Tuskowi życzenia urodzinowe. Internauci bezlitośni

1269

Janusz Kowalski dość nieoczekiwanie postanowił złożyć życzenia Donaldowi Tuskowi. Polityk podczas wizyty w Radiu Plus zrobił to w typowy dla siebie sposób. Internauci wyrazili niechęć wobec jego postawy.

Kowalski złożył Tuskowi życzenia urodzinowe. Internauci bezlitośni
Kowalski złożył Tuskowi życzenia urodzinowe. Radio Plus (Twitter, Janusz Kowalski)

W piątek 22 kwietnia Donald Tusk skończył 65 lat. Urodziny polityka były doskonałą okazją dla innych na przekazanie jubilatowi szczerych życzeń. Nazwisko lidera Platformy Obywatelskiej niejednokrotnie pojawiło się z tej okazji w mediach. Temat jego pozycji na polskiej scenie politycznej został dziś poruszony przez wielu ekspertów.

Dość nieoczekiwanie wśród osób, które złożyły życzenia Donaldowi Tuskowi, znalazł się Janusz Kowalski. Zrobił to jednak w typowy dla siebie sposób. Podczas wizyty na w Radiu Plus stwierdził, że Tusk jest złym człowiekiem, życząc mu, żeby trafił na sądową ławę oskarżonych. Poseł był najprawdopodobniej zadowolony ze swojej wypowiedzi, gdyż nagranie wideo ze studia zamieścił na Twitterze.

Tusk jest złym człowiekiem. Nie potrafię złemu człowiekowi życzyć niczego dobrego. Życzę mu, żeby jak najszybciej znalazł się na ławie oskarżonych. Za Smoleńsk i za umowę gazową! Trybunał Stanu dla tego bezczelnego, unijnego hipokryty - powiedział poseł Kowalski.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wypowiedź Janusza Kowalskiego nie spodobała się wielu internautom. Komentujący najwidoczniej nie pochwalają złożenia negatywnych urodzinowych życzeń Donaldowi Tuskowi. Wielu z nich wytknęło Kowalskiemu, że celem jego funkcjonowania w polityce jest właśnie obrażanie Tuska. Inni podkreślali, że takie zwracanie się do jubilata jest bardzo nieeleganckie.

Pana istnienie w polityce definiuje Tusk. Gdyby nie było Tuska, nie mógłby Pan zaistnieć. To właśnie odgrywanie roli tuskofoba jest Pana przepustką do zasiadania w licznych SSP i zagarniania kasy, więc misiu dzisiaj świętuj z Tuskiem, bo szczucie na niego to dla ciebie żyła złota - napisał jeden z komentujących.
A za kogo ty siebie uważasz, Januszku? - rzucił inny oburzony internauta.
Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić