o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Krzysztof Krawczyk Junior opublikował oświadczenie. "Bardzo mi smutno"

122
Podziel się

Temat koncertu ku pamięci Krzysztofa Krawczyka wraca jak bumerang. Tym razem syn wielkiego artysty postanowił wydać oświadczenie. Podkreśla w nim, że "nie otrzymał oficjalnego zaproszenia" na wydarzenie dedykowane jego tacie.

Krzysztof Krawczyk Junior opublikował oświadczenie. "Bardzo mi smutno"
Krzysztof Igor Krawczyk (UWAGA! TVN)
bEDBIDvp

Krzysztof Igor Krawczyk już wcześniej sygnalizował, że nie dostał zaproszenia na koncert ku pamięci ojca. Odmienne stanowisko zaprezentowała Telewizja Polska. Jej przedstawiciele zapewniali, że próbowali skontaktować się z Krawczykiem juniorem, ale bezskutecznie (więcej tutaj >>>).

Ponadto poinformowano, że rozmawiano na ten temat z Krzysztofem Cwynarem, opiekunem Krzysztofa Igora. Był on jednak sceptycznie nastawiony do tego, by jego podopieczny pojawił się na tej imprezie.

bEDBIDvr

W odpowiedzi na komunikat organizatorów, oświadczenie opublikował Krzysztof Igor. W facebookowym wpisie podtrzymał wcześniejsze stanowisko.

Oświadczam, że nie otrzymałem oficjalnego zaproszenia na piśmie na opolski koncert, jedynie informację telefoniczną, którą otrzymał z TVP Krzysztof Cwynar i przekazał mnie, że mam być tylko gościem na widowni - podkreśla Krzysztof Igor.

Krawczyk junior chciał zaśpiewać dla ojca

Syn Krzysztofa Krawczyka inaczej sobie to wszystko wyobrażał. Chciał bowiem nie tylko zasiąść na widowni, ale i wcielić się w rolę jednego z wykonawców.

bEDBIDvx
Bardzo mi smutno z tego powodu, że nie uwzględniono mnie jako wykonawcy w koncercie ku czci mojego ojca. Miałem nadzieję wykonać utwór, który mój ojciec dedykował mnie przed laty - podsumowuje.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDBIDvS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(122)
Stało się!
4 miesiące temu
Wielkie EGO Kosmali rozbiło się w drobiazgi podczas wyrżnięcia łbem o beton w opolskim amfiteatrze.
Napoleon?
4 miesiące temu
U Kosmali to już jest taka faza, że uważa się wodza, a konkretnie za Napoleona? Czyzby rękawki kaftana trzeba mu z tyłu zawiązać?
Psycholog
4 miesiące temu
Marian Lichtman jest bardzo logiczny i inteligentny - tym samym ma przewagę nad Kosmalą, któremu złość połączona z chęcią zysku i bezsilnością, blokują logiczne myślenie. Oprócz tego u Kosmali chyba jest jeszcze inny problem. On nie zdaje sobie sprawy z tego, że długotrwałe narażenie mózgu na toksyczne działanie etanolu grozi rozwojem halucynozy alkoholowej? A jeżeli doda się do tego niedawny upadek głową na beton to wszystko jasne. Widzimy skąd się bierze nocna twórczość "wodza" i jego personalne ataki na Kosmale i syna Krawczyka.
bEDBIDvT
Ewaryst
4 miesiące temu
Kosmala, tak jak Ewa Krawczyk, uważał i uważa piosenkarza Krzysztofa Krawczyka za swoją własność? Według niego nikt nie miał prawa być jego przyjacielem, nikt nie ma prawa mieć po nim wspomnień, nikt nie ma prawa dotykać jego dorobku - nawet syn. To właśnie ta pazerna para osaczyła Krawczyka i zrobiła z niego bezwolną kukłę, Nie pozwolili Krawczykowi samodzielnie myśleć i decydować, Krawczyk miał dla nich tylko zarabiać. Krawczykowi dawali tylko kieszonkowe i do roboty. Dla nich Krawczyk to był świetny interes, a nie wielka miłość Ewy i wielka przyjaźń Kosmali . Nienawistny Kosmala robi wszystko, żeby zniszczyć syna Krawczyka, nawet jeśli ceną będzie zniszczenie pamięci po zmarłym Krawczyku seniorze? Lichtman i Cwynar doskonale wiedzą że Ewa i Kosmala to źli ludzie i stać ich na każdą podłość. Wielki szacunek dla nich że stanęli po stronie chorego i ukrzywdzonego Juniora.
Sara
4 miesiące temu
Co za kompromitacja ! Publiczna stacja którą całą utrzymuje cała Polska , zachowuje sie jak stacje komercyjne ...Kurski do dymisji !!
John
4 miesiące temu
Tak naprawdę nie znamy prawdy, Kosmala menedżer zespołu zarzuca Marianowi Lichtmanowi, członkowi zespołu, że to on prawdopodobnie jest ojcem biologicznym Krzysia. To mogło by tłumaczyć zachowanie Krzysztofa Krawczyka. Należy pamiętać że Halina Żytkowiak, w tym okresie wokalistka Trubadurów i pierwsza żona Krawczyka, znała cały zespół i nie wiemy tak naprawdę co tam wtedy się działo.
Rena
4 miesiące temu
Jest jedynym synem Krawczyka za zycia seniora Ewka pozbyla sie niepelnosprawnego z ich domu,po wypadku spowodowanym przez seniora ,nie zajmowali sie nim,nie rehabilitowali tylko wystawili go jak mebel ,Gdyby ten czlowiek po wypadku byl w kochajacej rodzinie jego zycie potoczyloby sie inaczej,nie zaznal milosci od rodzicow ,zawsze byl ten inny i niechciany ,szkoda go i teraz nie hejtujcie mlodego,zawsze w chorkach Ewka podskakiwala paskudnie wiec teraz pozwolcie zeby syn mogl spiewac ojca piosenki.juniorze jestem z toba i podziwiam ze to wszystko przetrzymales
Wowo
4 miesiące temu
A kim on jest że zaproszenie musi być i limyzNa jeszcze
tyle
4 miesiące temu
Czy, jak żona Krzysztofa ściągnęła na jesieni do domu notariusza, do chorego męża, to on wiedział co podpisuje? Wiedział że to co zapisał synowi wcześniej już nieaktualne ? Czy był człowiekiem złym, czy tylko zmanipulowanym ? Czy ktoś trzeźwo myślący uwierzy, że mozna dać obcym dzieciom a swojemu, któremu złamało się życie nie ? Dlaczego nie dawała ojcu telefonu jak dzwonił syn ? Oznacza to, ze Krzysztof nie miał telefonu ! To żona Krawczyka zrobiła wszystko, żeby opinia publiczna miała złe zdanie o nim.
1111
4 miesiące temu
Ewka też mogła iść do pracy i jej siostra a dostały i nic nie robiły zdrowe baby wstyd ojca nie znają jak to z koniem robiła dzieci najlepiej niech obcy da
8888
4 miesiące temu
Ewka to wiedźma nie chce nic dać to świadczy już jaka jest jej spojrzenie jest zmijowate obce maja on tymbardziej za bar do roboty jaka katoliczka wygląda jak czarownica mówi że jest silna chyba w braniu kasy i robienia wody z mózgu komuś naiwne u dlatego silna bo nic innego nie u. Ie robić dawaj kasę i tyle plan się nie udał a nad kasa juniora kontrola na co wydaje jemu się nalezy za poniewierke bo był chory przez tatusia ci co są sprawcami płacą
Karol...
4 miesiące temu
Bo P.Ewa nie dawała dostępu do ojca synowi.
ona
4 miesiące temu
Do wszystkich hejtujących Igora Krawczyka. Myślę że TVP powinna nagrać wywiad z Ewa Krawczyk w którym wdowa wyjaśni całą sytuację z Igorem Krawczykiem, może wtedy hejt ustąpi nad juniorem
bEDBIDvL
zb.
4 miesiące temu
Junior Krawczyk ma o sobie bardzo wysokie mniemanie. Myśli, że pojedzie wokalnie torami swego ojca. Talent, jeśli się ma, trzeba usilnie rozwijać i pracować nad edycją głosu. Junior śpiewa tak jak miliony ludzi. Przebić się nie ma szans. Niech sobie śpiewa w gronie niepełnosprawnych. Do zrobienia kariery estradowej wymagane jest bardzo dobre zdrowie, odporność na stres a przy schorzeniu, które ma Junior, nawet nie wskazane jest zdenerwowanie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić