Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Jan Manicki
|

Kwarantanna dla Polaków w Wielkiej Brytanii? Wkrótce decyzja

30
Podziel się

Czy Polaków wjeżdżających do Wielkiej Brytanii czekać będzie obowiązkowa kwarantanna? Plany urlopowe polskich emigrantów stoją pod znakiem zapytania. Brytyjski rząd ma ogłosić w czwartek, czy Polska zostanie wykreślona z listy „bezpiecznych krajów”.

Kwarantanna dla Polaków w Wielkiej Brytanii? Wkrótce decyzja
Polaków wjeżdżających do UK może niedługo obowiązywać kwarantanna (Getty Images)
bEIUwWHV

Polacy w Wielkiej Brytanii znajdują się w nieciekawej sytuacji. Wciąż bowiem nie wiadomo, czy osoby z polskim paszportem będą musiały przechodzić na Wyspach obowiązkową kwarantannę. Brytyjski rząd niedługo podejmie w tej sprawie decyzję.

Niektórzy wstrzymują plany urlopowe. Osoby przebywające aktualnie w Polsce kupują bilety lotnicze, aby w razie konieczności zdążyć wrócić do Wielkiej Brytanii. To samo dotyczy Brytyjczyków, którzy zaplanowali biznesowe i turystyczne wypady do Polski.

bEIUwWHX

Kwarantanna dla Polaków w Wielkiej Brytanii. Wkrótce decyzja

Jak donosi „Daily Telegraph” jest bardzo prawdopodobne, że na listę krajów, z których przybywający mają być poddani obowiązkowej kwarantannie, trafi Polska. Jeśli Wielka Brytania doda Polskę do listy państw objętych kwarantanną i Polacy, i Brytyjczycy będą mieli trzydzieści kilka godzin, aby przylecieć nad Tamizę bez konieczności odbywania dwutygodniowej izolacji.

Polska minimalnie przekracza obecnie ustalony przez Wielką Brytanię współczynnik 20 nowych zachorowań na 100 tys. mieszkańców. W związku z tym, brytyjski rząd może zadecydować o wykreśleniu Polski z listy „bezpiecznych krajów”. Status takiego kraju może utracić także Szwecja.

bEIUwWId

Kwarantanna w Wielkiej Brytanii. Rekordowa liczba zakażeń

Jeżeli władze Wielkiej Brytanii zdecydują się na wykreślenie z listy wszystkich krajów przekraczających ustalony przez siebie współczynnik, lista państw do których bez obaw mogą udać się Brytyjczycy zmniejszy się do sześciu. Media na Wyspach naciskają, by uruchomić program testów na COVID-19 na lotniskach i porzucić program obowiązkowej kwarantanny.

We wtorek brytyjski rząd poinformował o rekordowej od początku epidemii liczbie 7143 nowych zakażeń koronawirusem. Zanotowano również 71 zgonów z powodu COVID-19. To najwyższy wynik od 1 lipca.

bEIUwWIe

Obejrzyj także: "Zmiana jest dramatyczna". Polak o walce z koronawirusem w Wielkiej Brytanii

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEIUwWIy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(30)
qwerty
rok temu
Nie bardzo rozumie dlaczego tylko dla Polaków. Jeżeli Polski do UK wróci ich obywatel to nie będzie miał kwarantanny? Co z obywatelami obcych państwa, którzy żyją w Polsce, mieszkają w Polsce albo sa na okazjonalnej wizycie- ich ten rygor nie obejmie?
Grazia
rok temu
Osoba z Polski jadąca na dwa tygodnie do uk będzie na kwarantannie, a ta sama osoba , wracając po dwóch tygodniach do Polski też będzie przebywać na kwarantannie w Polsce?
Fan
rok temu
Rynce opadowywujom...Sów Brak !
bEIUwWIz
Norman
rok temu
Propaganda covidu osiągnęła apogeum , wszystkie układy rządowe zarabiają krocie , a społeczeństwo biednieje..
kolo
rok temu
Widać,że nie chodzi o wirusa. Globaliści chcą nas zniewolić
Iwonka83
rok temu
Co to za pisanie ,, osoby z polskim paszportem beda mysieli byc na kwarantannie,,🤔 Z polskim czy nie z polskim ale z ,, kazdym paszpotem,, trzeba bedzie byc na kwarantannie🤨
Dr. Medycyny
rok temu
Nie dałbym sobie zrobić testów na covid. Moje zaufanie do rzadu jest takie, że uważam że te moralne pokraki mogą poprzez te wymazy czymś zarażać. Nie mówię że tak jest, mówię tylko, że ja im nie zaufam nawet w takiej kwestii.
Grzegorz
rok temu
Przecież u nich jest ponad 100 przypadków na 100tys.Wszędzie bezpieczniej niż w UK.
Paszport
rok temu
Nie z polskim paszportem, ale tych co przebywali w Polsce w ciągu ostatnich 14 dni bez względu na paszport.
Dno,metr mulu
rok temu
Wciąż bowiem nie wiadomo, czy osoby z polskim paszportem będą musiały przechodzić na Wyspach obowiązkową kwarantannę - co to ma byc??? Kto to pisal???? Co ma passport do kwarantanny???? Przestancie cpac!!!
KaczkaM
rok temu
temuBiorą DNA a nie jakieś badanie na covid19, pobierają od was te próbki ale po to żeby wam wcisnąć ciemnotę covid19. Potem maja wasze dane i wezwania każdego z was do szczepień juz z czipem,potem zabiorą wam pieniądze,przecież lubicie przez internet zakupy robić wiec odechce się wam ten czyn. Nigdzie nie wyjedziecie,nic nikomu nie kupicie,żadnych pieniędzy nie dacie swoim dzieciom,będziecie na smyczy chorych psychiczne ludzi. Będą dyktować kto ma żyć a kto nie. Zlikwidują kryminalistów, przez czip będą zabijać, stary człowiek nie pożyje długo. Pieniędzy nie zobaczycie ,będą karty i kontrola.Wina tych chorych polityków lekarzy zakłamanych,dzienikarzy,redaktorów,tv,itd. Pamiętacie jak w szpitalu mówi się na srocz pod ddde,,,kaczka.
Lak33
rok temu
Każdy normalny człowiek wie...że nie ma żadnej Pandemii....A żądzący premierzy i ministrowie państw chcą udowodnić ...że jest..kasę z tego trzecią na lewo...to będą wymyślać takie bzdury
JAN
rok temu
NO TO WIECIE NA KOGO GŁOSOWAĆ !!! PAMIĘTAJCIE PIS ZA 3 LATA(OCZYWIŚCIE JAK DOŻYJECIE )
bEIUwWIr
a jednak
rok temu
PROSZĘ PAŃSTWA. Na czym zbudowano największe religie świata ??? NA STRACHU. Na czym dzisiaj masoneria buduje strukturę władzy absolutnej ??? NA STRACHU. TYLE W TEMACIE.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić