Makabryczne odkrycie. Kartka przy zwłokach kobiety

43

Do makabrycznego odkrycia doszło w starorzeczy Bugu w okolicach Wyszkowa (woj. mazowieckie). Rybacy dostrzegli dryfujące zwłoki kobiety. Teraz pojawiły się nowe informacje na temat tego tragicznego zdarzenia.

Makabryczne odkrycie. Kartka przy zwłokach kobiety
Zdjęcie poglądowe (mazowiecka.policja.gov.pl)

Rybacy byli w szoku, gdy podczas połowów dostrzegli dryfujące zwłoki. Oczywiście o wszystkim natychmiast powiadomili służby.

Ciało z Bugu wyciągnęli strażacy. Przy zwłokach zauważono kartkę. Znajdował się na niej numer PESEL.

Dzięki temu łatwo można było ustalić jej tożsamość. Jak się okazało, była to 55-letnia mieszkanka gminy Somianka. Nikt wcześniej nie zgłosił jej zaginięcia - powiedział kom. Damian Wroczyński z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie, cytowany przez "Fakt".

Tragiczne odkrycie. Ciało zabezpieczone

Okazuje się, że ciało 55-latki zabezpieczono do sekcji zwłok. Wykaże ona, co było przyczyną śmierci kobiety. Śledczy zamierzają ponadto zbadać okoliczności zgonu.

To kolejne makabryczne odkrycie nad Bugiem. W sobotę, 14 maja, również znaleziono zwłoki. Kobieta zginęła po tym, jak auto z nią i jej znajomym wpadło do rzeki. Mężczyźnie udało się uratować, a ciało wyszkowianki znaleziono kilkadziesiąt metrów dalej.

Zobacz także: Sklepy bez obsługi. Przyjmą się w Polsce? "Mamy kilkadziesiąt tys. klientów"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić