Matka kazała mu umyć talerz. Wpadł w szał i zamordował ojca

185

Zakończył się proces w sprawie okrutnej zbrodni, do której doszło w lutym 2019 roku w Starym Uścimowie na Lubelszczyźnie. Syn zabił ojca, zadając mu serię ciosów nożem. Wpadł w szał, bo matka kazała mu umyć talerz po obiedzie.

Matka kazała mu umyć talerz. Wpadł w szał i zamordował ojca
Artur P. od dawna miał znęcać się nad rodziną. W sądzie nie wyraził żalu za swoje czyny. (Policja)

Artur P. przyznał się w sądzie do zaatakowania ojca. 34-latek miał od dawna znęcać się nad swoimi rodzicami. Mimo swojego wieku wciąż pozostawał na ich utrzymaniu.

Od dawna terroryzował całą rodzinę. Miał rzucić się na brata z młotkiem

Mężczyzna pracował przez jakiś czas jako kierowca. W końcu jednak rzucił to zajęcie i nie szukał nowego. Terroryzował natomiast członków swojej rodziny.

Niedługo przed zbrodnią Artur P. pobił matkę, wuja i brata. Na tego ostatniego rzucił się z młotkiem. Prokuratura postawiła napastnikowi zarzuty, ale nie wnioskowała o areszt.

Stwierdzono, że wystarczy, że mężczyzna zostanie objęty dozorem policyjnym i wyprowadzi się z domu. Artur P. wciąż jednak mieszkał z rodzicami.

Policja przybyła o kilka minut za późno. Artur P. zadał ojcu kilkanaście ciosów nożem

Tragedia rozegrała się w lutym 2019 roku. Matka podała synowi obiad i kazała mu umyć po sobie talerz. Artur P. wpadł we wściekłość i zaczął popychać matkę.

Przestraszona kobieta zadzwoniła po swojego męża. Mężczyzna przerwał pracę i ruszył do domu, wzywając po drodze policję. Niestety dotarł na miejsce kilka minut przed funkcjonariuszami.

Józef P. sam skonfrontował się z rozwścieczonym synem. Ten rzucił się na niego z nożem. Zadał mu kilkanaście ciosów w głowę, szyję, klatkę piersiową i brzuch. Mężczyzna zginął na miejscu.

Policjanci zastali Artura P. z zakrwawionym nożem w ręku. Obok leżało ciało jego ojca.

Podczas przesłuchania mężczyzna nie wyraził skruchy. Kiedy prowadzono go do sądu, śmiał się na widok dziennikarzy. Grozi mu nawet dożywocie. Ogłoszenie wyroku ma nastąpić 7 czerwca.

Obejrzyj także: Zabił policjanta, bo nakrył go na kupowaniu marihuany

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić