Meghan Markle wyśmiana. Wyliczyli, ile kosztuje każde słowo z jej książki

22

Żona księcia Harry'ego zdecydowała się spróbować swoich sił jako autorka książek dla dzieci. Niestety debiut Meghan Markle nie okazał się – jak spodziewała się większość osób – spektakularnym sukcesem. Teraz na początkującą pisarkę spadł kolejny cios.

Meghan Markle wyśmiana. Wyliczyli, ile kosztuje każde słowo z jej książki
Opinia publiczna spodziewała się, że książka Meghan Markle odniesie spektakularny sukces. Tak się jednak nie stało (Getty Images, Max Mumby/Indigo/Contributor)

Dzieło Meghan Markle nosi tytuł "The Bench" (ang. "Ławka") i opowiada o relacjach łączących ojców i synów. Żona księcia Harry'ego napisała je z myślą o najmłodszych czytelnikach. Szybko jednak okazało się, że niewiele osób jest zainteresowanych lekturą – pozycja nie znalazła się nawet w rankingu 100. najlepiej sprzedających się książek w serwisie Amazon.

Meghan Markle. Książka żony księcia Harry'ego krytykowana za wysoką cenę

Jednym z powodów, dla których książka Meghan Markle nie cieszy się popularnością, jest m.in. jej – jak uważają czytelnicy – zbyt wysoka cena. Audiobook "The Bench" kosztuje 45 dolarów, czyli ok. 165 złotych.

Jak podaje KnewZ, wiele osób uważa, że cena audiobooka jest niewspółmierna do jakości. Internauci wyliczyli nawet, że w "The Bench" każde słowo "kosztuje" aż 8 centów (ok. 3 zł). Wobec Meghan Markle pojawiły się nawet zarzuty, że opublikowała książkę, aby zaspokoić próżność i podtrzymać rozgłos wokół swojej osoby.

To stworzony dla zaspokojenia próżności półprodukt.
Stara się zdobyć rozgłos w każdy możliwy sposób.
Podręcznik samopomocy dla kogoś, kto sam potrzebuje rodziców – krytykowali "The Bench" czytelnicy (KnewZ).

Książkę Meghan Markle krytykują nie tylko anonimowi internauci, lecz także krytycy literaccy. Claire Allfree w recenzji "The Bench" dla "The Telegraph" zarzuciła autorce, że nie przestrzegała podstawowych zasad gramatyki, a jej warsztat jest na tyle kiepski, że lektura z pewnością nie zaciekawi żadnego dziecka.

Zobacz także: Zobacz też: Najmłodsza prawnuczka królowej Elżbiety II. Lilibet nie będzie księżniczką
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić