Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Minister zdrowia nie zostawił suchej nitki na Edycie Górniak. "Zawsze jest czas, żeby zmądrzeć"

78

Edyta Górniak nie kryje się z tym, że jest koronasceptyczką. Nie tak dawno wygłosiła na Instagramie szalenie kontrowersyjne tezy, które poruszyły opinię publiczną. Teraz komentuje je Adam Niedzielski, minister zdrowia.

Minister zdrowia nie zostawił suchej nitki na Edycie Górniak. "Zawsze jest czas, żeby zmądrzeć"
Niedzielski komentuje słowa Górniak (PAP, ONS)

Edyta Górniak przeprowadziła na InstaStories transmisję "na żywo", w której trakcie poruszyła mnóstwo wątków. Nie zabrakło kontrowersyjnych opinii na temat epidemii koronawirusa. Wokalistka posunęła się szalenie daleko.

Mówiła, że najlepszą metodą na leczenie COVID-19 jest witamina D i oregano. Padły też stwierdzenia, że w szpitalach leżą statyści, a Bill Gates przez szczepionki chce doprowadzić do depopulacji ludzkości.

Do słów Górniak odnosiło się mnóstwo osób. Teraz do tego grona dołączyć postanowił minister zdrowia Adam Niedzielski.

Moja świętej pamięci mama powtarzała, że zawsze jest czas, żeby zmądrzeć - powiedział Niedzielski w RMF FM.

Koronawirus. Adam Niedzielski zwrócił się do sceptyków

Minister zdrowia postanowił skierować kilka słów w stronę koronasceptyków. Wsłuchiwał się w to, co mówił mu prowadzący audycję Robert Mazurek i zaznaczał, że sam "nie za bardzo ma czas, by czytać 'internety'". - Ale z tego, co widzę, poziom absurdu jest większy niż przypuszczałem - podkreślał Niedzielski.

Popatrzmy wokół. Zobaczmy, jak wygląda świat dla nas i pomyślmy sobie, że nie ma szczepionek na żadną chorobę. I za każdym razem, gdy na świecie pojawia się wirus, infekcja, mamy powtórkę z tej sytuacji. Jeśli ktoś nie widzi, w jakim chaosie teraz żyjemy (...), to naprawdę nie wiem, co mogę powiedzieć - podsumował szef resortu zdrowia.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić