Młoda para z Pomorza nie będzie dobrze wspominać swojego wesela. Zakończyło się fiaskiem

28

Mimo pandemii koronawirusa i obowiązujących w Polsce obostrzeń, w sobotę w jednej z restauracji w Starogradzie Gdańskim (woj. pomorskie) zorganizowano wesele. Impreza zakończyła się interwencją policji.

Młoda para z Pomorza nie będzie dobrze wspominać swojego wesela. Zakończyło się fiaskiem
Policjanci interweniowali na nielegalnym weselu w Starogradzie Gdańskim (Policja)

W sobotę ok. godz. 21 policjanci z komendy w Starogradzie Gdańskim otrzymali zgłoszenie o nielegalnej imprezie. W jednej z miejscowych restauracji miało odbywać się wesele.

Policjanci pojechali na miejsce i potwierdzili otrzymaną informację. W lokalu znajdowało się 14 osób, które zostały wylegitymowane. Wesele odbywało się bez udziału zespołu muzycznego.

Policja przerwała wesele i ukarała gości

Wszyscy uczestnicy imprezy oraz menadżer lokalu zostali ukarani mandatami. Policja poinformowała także o sprawie sanepid.

Interwencja przebiegała spokojnie, a policjanci nie odnotowali żadnych incydentów. Po zakończeniu czynności przez mundurowych, uczestnicy imprezy opuścili lokal -  informuje Komenda Powiatowa Policji w Starogradzie Gdańskim.
Zobacz także: Policjanci skontrolowali lokal, w którym zorganizowano wesele.

W związku ze zorganizowaniem wesela wszczęto dochodzenie w kierunku sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób. Za to przestępstwo grozi nawet 8 lat więzienia.

Zobacz także: Luzowanie obostrzeń. Optymistyczne wieści dla branży weselnej

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić