aktualizacja 

Morawiecki gra w Cyberpunk 2077? Premier zaskoczył wszystkich

27

Na koncie Facebook Mateusza Morawieckiego pojawił się wpis, w którym premier wręcz pierwszoplanowo odnosi się do gry Cyberpunk 2077 - jednej z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat. Gracze obsypali premiera pytaniami.

Morawiecki gra w Cyberpunk 2077? Premier zaskoczył wszystkich

Niedawno miał miejsce szczyt UE, podczas którego ustalono najważniejsze kwestie związane z budżetem wspólnotowym. Wcześniej, w celu odniesienia sukcesu w negocjacjach, premier Polski, jak i premier Węgier spotkali się w Budapeszcie, a następnie, kilka dni temu, w Warszawie. Premierzy, odnosząc się do szczytu UE, stwierdzili zgodnie, że oba kraje mają bardzo zbliżone cele w związku z budżetem i celami obu państw.

Szczyt Rady Europejskiej już za nami. Wielki sukces finansowy i dla rozwoju gospodarczego - rozpoczął wpis Mateusz Morawieckie.

To, co jednak najbardziej przykuło uwagę internautów, to zdjęcie, jakie użyte zostało we wpisie. To mem, który nawiązuje do gry Cyberpunk 2077 - hit ostatnich tygodni. Na premierę gry studia CD Project RED czekało miliony nie tylko Polaków, ale także graczy na całym świecie.

Wstawaj, Samuraju. Mamy budżet unijny do wydania - brzmi zabarwione humorem hasło na obrazku, który udostępnił premier.

Na koniec premier pozdrowił wszystkich graczy, co spotkało się bardzo różnymi reakcjami. Wielu internautów zastanawiało się, czy w związku z tym Mateusz Morawiecki czasami gra w gry komputerowe? A jeśli tak, to czy zagra w grę, do której nawiązał we wpisie?

Pozostali krytykowali, że tak poważne sprawy, jak te związane z budżetem UE, nie powinny być łączone z grą komputerową. Nie wspominając już o memie. A Wy? Co o tym sądzicie?

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić