o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Jan Manicki
|

Morderstwo w hotelu w Katowicach. Ofiarą jest Marokańczyk

35
Podziel się

Katowiccy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o zastrzelenie Marokańczyka w hotelu Diament. Ofiara i sprawczyni mieli spędzić noc w jednym pokoju. Prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie.

Morderstwo w hotelu w Katowicach. Ofiarą jest Marokańczyk
Do morderstwa doszło w Hotelu Diament w Katowicach (Twitter)
bDovPvDp

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w hotelu Diament przy ulicy Wita Stwosza w Katowicach. O poranku w jednym z pokoi włączył się alarm przeciwpożarowy. Na miejsce poszedł jeden z pracowników hotelu, aby sprawdzić co się tam dzieje. 

W drzwiach spotkał wychodzącą z pokoju kobietę, która powiedziała, iż wszystko jest w porządku, a ona tylko wychodzi po coś do samochodu – mówi jeden ze śledczych, cytowany przez "Gazetę Wyborczą". 
bDovPvDr

Gość leżał na łóżku z raną postrzałową. Zauważył to pracownik hotelu

Kobieta nie domknęła drzwi pokoju. Dzięki temu pracownik mógł zobaczyć leżącego na łóżku mężczyznę. Wyglądał jakby spał, więc pracownik hotelu wrócił na recepcję.

Kierownik hotelu kazał wrócić pracownikowi do pokoju. Polecił mu sprawdzić, czy rzeczywiście wszystko jest w porządku. Pracownik wszedł więc do pokoju.

Jak podaje "Gazeta Wyborcza", leżący na łóżku gość hotelu miał ranę postrzałową głowy. Na miejsce natychmiast został wezwany lekarz. Medyk stwierdził zgon mężczyzny.

Śledczy ustalili, że ofiarą jest mieszkający w Zabrzu Marokańczyk. Do hotelu Diament przyjechał w niedzielę wraz z mieszkającą w Orzeszu kobietą. Para spędziła razem noc.

bDovPvDx

Podczas przeszukania pokoju hotelowego, funkcjonariusze znaleźli leki oraz strzykawki. W pokoju była także broń czarnoprochowa. To prawdopodobnie z niej zastrzelono Marokańczyka. 

Zastrzeliła Marokańczyka. Zatrzymali ją na autostradzie

Policja podejrzewa, że sprawcą zabójstwa jest mieszkanka Orzesza która wyszła w pośpiechu z hotelowego pokoju. Zatrzymano ją na autostradzie A4. Kobieta szła pieszo poboczem.

Doprowadziła nawet do kolizji – powiedział jeden z policjantów, cytowany przez "Gazetę Wyborczą". 
bDovPvDy

Prokuratura nie przesłuchała dotychczas kobiety. Nie pozwala na to jej stan zdrowia. Mieszkanka Orzesza przebywa obecnie w szpitalu, kontakt z nią jest utrudniony.

O2.pl skontaktowało się z katowicką policją, aby uzyskać więcej szczegółów. Funkcjonariusze ze względu na dobro śledztwa odmówili jednak komentarza w tej sprawie. Nie jest znany motyw morderstwa 

Nie możemy na razie udzielać dodatkowych informacji – powiedziała w rozmowie z o2.pl rzeczniczka policji Agnieszka Żyłka.
bDovPvDz

Obejrzyj także: Brutalne morderstwo rodziny mormonów

bDovPvDS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(35)
wydma
miesiąc temu
Za przyjemności sie płaci. Czasem życiem...
kafir
miesiąc temu
Nie pójdzie do tego ich nieba, bo zginął z ręki kobiety.
zzzxccc
miesiąc temu
A STRZAŁU NIKT NIE SŁYSZAŁ.
bDovPvDT
Lis
miesiąc temu
To byla kobieta z tysiąca i jednej nocy minus tysiąc.
Hans
miesiąc temu
Z tego tekstu nie rozumiem tylko jednej rzeczy. Dlaczego się włączył alarm przeciwpożarowy> Z tej broni czarnoprochowej było tyle dymu, czy z głowy tego denata?
Najnowsze komentarze (35)
kika
miesiąc temu
Może ktoś napisze książkę serie Zbrodnie w hotelu Diament.
aleksandra123
miesiąc temu
Byłam w tym hotelu,właśnie jak to się stało?dziwne,nic nie słyszałam.Rano się dowiedziałam,o tej sprawie
Prawda
miesiąc temu
Prawda jest taka że to muzułmanin,ci którzy mordują chrześcijan,bo mohamed im kazał.no to teraz się rolę odwróciły,a cały mohamed nie pomógł,a gdzie on był że swojemu grzesznikowi nie pomógł.bog zwyciężył.
jak to jest
miesiąc temu
Dlaczego w hotelach generalnie nie meldują osób gości odwiedzających? twierdzą, że nie ma obowiązku!
Zmzm
miesiąc temu
Jak się nie ma miedzi to się w Maroku siedzi a nie w hotelu
MArian
miesiąc temu
Kontakt z kobietą jest utrudniony. Tak jak z Giertychem. To taki wirus migaczododpowiedzialnościkarnejzadokonaneprzestępstwo
kaja
miesiąc temu
Panie redaktorze Meller, rozumiem że wspólnota przodków do czegoś zobowiązuje, ale zatajenie rozmów ambasadorów USA i Niemiec w ambasadzie amerykańskiej, dotyczących wolności słowa w Polsce jest niedopuszczalna. Warto byłoby wiedzieć, czy dzielą tort polski, czy uzgadniają strefy wpływów, a może wspólne działania w obronie interesów na terenie Polski. W EU mówi się, że nic tak nie truje jak CO2, mimo że CO2 potrzebne jest, aby rosły drzewa. Wcześniej zaorano Puszczę Białowieską (kornik), a m.in. przedstawiciele niemieckich Zielonych w EU dopuścili do zniszczenia gospodarki leśnej na jej obrzeżach. Teraz przedstawiciele tychże w prasie i telewizji żądają zakazu ingerencji człowieka w lasach Europy. Co to oznacza? Puszcza we wszystkich lasach w całej Polsce. Nie ma nasadzeń, szkodniki żyją w sposób naturalny - bez wrogiej działalności człowieka, brak gospodarki leśnej. Gdyby dotyczyło to całej Unii. Ale tylko w Polsce ostały się jeszcze duże połacie lasu (no i w Finlandii jeszcze). Uderzy to w polski przemysł związany z gospodarką leśną, a jesteśmy potentatem meblowym. Nasza świetnie rozwijająca się branża okienna została powstrzymana przez Francję. Transport doznał również uszczerbku. Jak długo jeszcze będziecie na WP pisać bzdety, nie zajmując się tym, co ważne.
piootr
miesiąc temu
A to przecież oni nas mieli zabijać :-D
bDovPvDL
dna
miesiąc temu
SEX to piękna sprawa tylko drogo trzeba płacić.
wrocławianin
miesiąc temu
To zjęcie hotelu "Diament" z Wrocławia.
ola
miesiąc temu
Pewnie nie chciał zapłacić
aaaa
miesiąc temu
Jakie to leki znaleźli w pokoju ? Może to pielęgniarka jest.
iiiii
miesiąc temu
Nie zemdlała ?
jop
miesiąc temu
to z MIŁOŚCI cielesnej
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić