o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
NM
|

Mówił, że koronawirus to "kara Boża". Teraz sam jest zakażony

50
Podziel się

Patriarcha Filaret stwierdził, że koronawirus jest karą Bożą za grzechy ludzi. Jako główny "występek" ludzkości, za który spotyka ją "sprawiedliwość", wskazał homoseksualizm, czym oburzył środowiska LGBT na Ukrainie, a także naukowców. Teraz patriarcha sam jest zakażony koronawirusem.

Mówił, że koronawirus to "kara Boża". Teraz sam jest zakażony
(Getty Images, Sergii Kharchenko)
bDmXDMVx

Patriarcha Filaret to popularny 91-letni duchowny, głowa Kościoła Prawosławnego na Ukrainie. Ostatnimi wystąpieniami wzburzył środowiska LGBT, a także naukowców, stwierdzając, że koronawirus to "kara za grzechy".

Środowiska LGBT planowały nawet pozwać patriarchę. 91-letni duchowny wskazał, że powodem pandemii są w szczególności grzechy homoseksualizmu - podaje agencja Reutera.

bDmXDMVz

Patriarcha Filaret ma COVID-19

Zwierzchnik Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej niedawno poddał się badaniom na COVID-19. Test wykonano, ponieważ patriarcha wykazywał objawy choroby. Miał m.in. zapalenie płuc.

Po wykonaniu testów okazało się, że patriarcha Filaret ma wynik pozytywny. Obecnie przebywa w szpitalu. Nagranie, w którym przekonywał o powodzie pandemii, pochodzi z marca. Było transmitowane na żywo w mediach.

Za poglądy, jakie głosił w trakcie swoich kazań transmitowanych szerokiej publiczności, środowiska LGBT chciały, aby nadawca zmusił patriarchę do przeprosin. Ostatecznie duchowny nie wycofał się ze swoich słów.

bDmXDMVF
Zobacz także: Piątka dla zwierząt. Tadeusz Rydzyk przeciwny nowemu projektowi PiS? Szef młodzieżówki tłumaczy
bDmXDMWa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(50)
elmi
3 miesiące temu
Wiedzial co mowi. Grzeszyl, to go Bog ukaral.
Tolerancja
3 miesiące temu
No to sprawdziło sie ; ' Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy " czekam kiedy zrobi porządek z naszymi pseudo hierarchami.
katolik
3 miesiące temu
No i co "jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie"
bDmXDMWb
To Prawda
3 miesiące temu
Filaret to tajny współpracownik sowieckiego KGB i obecnego rosyjskiego FSB. Został zwerbowany w latach 80-tych XX wiekuimetodą na "rozporek", czyli wykorzystano do szantażu jego skłonności homoseksualno-pedofilskie. Współpracy z KGB i FSB Fiolaret zawdzięcza swoją karierę w cerkwi i obecnie sprawowaną godność Rzeczywiście covid-19 to kara za jego grzechy.
popi
3 miesiące temu
hahahhahahahaaaaaa
Najnowsze komentarze (50)
Asia
3 miesiące temu
A oznacza tylko tyle że wszyscy bez wyjątku jesteśmy grzeszni. I gdzie to prawdziwe dziennikarstwo. Ten fakt jest znany od dziejów Adama i Ewy. Dzidy prawdziwy dziennikarz to żadkość. Większość to żałość.
SuperGosć
3 miesiące temu
No bo bycie homoseksualistą usprawiedliwia wszystko czyli kompletną niewiedzę o wszystkim a zwłaszcza co o homoseksualizmie stanowi Biblia i dlaczego jak każdy grzesznik powinien być upominany przez zobowiązanego do tego przez Biblię każdego chrześcijanina a już zawłaszcza księdza czy popa, pastora, starszego zboru itd. Ponieważ takie pouczanie i piętnowanie grzeszników dotyczy wszystkich grzechów wymienionych w Biblii więc dziwi mnie to, że tylko homoseksualiści się na to gremialnie i hałaśliwie obrażają a np bałwochwalcy, mordercy, cudzołożnicy, oszuści czy wyrodne dzieci itd. już takich zbiorowych akcji nie podejmują. Ciekawe. co?
Nostra
3 miesiące temu
No to się wydało jak grzeszy Filaret...
nb@#$
3 miesiące temu
mozecie nie wierzyć jak chcecie pan Bóg nie rychliwy ,ale polska też płaci swą cenę.dlaczego nie atakują meczetów .czego pedofile się boją ,zę ich ukamienują ,a policja nic nie zrobi?Najlepiej jest osmieszyć figurę Chrystusa , a za oceanem Kosciuszki. ja nie wierzę w ocieplanie klimatu. to jest po to aby ciągnąc' od nas kasę. ,zeby jakaś małolata wtracała się w sprawy dorosłych(jak byłem dzieckiem nie wolno było siedzieć z dorosłymi a dziś dzieciom wszystko wolno). a co do tego widea. to na łańcuchu i kagańcu widziałem maszerujacych lgbt-owców w brukseli i w berlinie.czyli człowieka mozna prowadzić.dziką lochę nie wolno zabić a laska ,zażyczy sobie aborcji(tylko nie powie ,że po tym ma nawet myśli samobujcze).a myślałem ,ze polacy to mądry naród,to czego nie uznacie kairodztwa, zoofili, pedofilli , sexu 6-9 latków .co pastor czy ksiądz to pedofil , a zwykły to moze głaskać córkę, syna, dziecko sąsiada i nie piszczie ,że małolaty nie prowokuja, nawet w reklamach wygladają jak pelnoletnie panie do towarzystwa chiny w dawnych czasach uważały sex z nielenimi za normalny i prozdrowotny noi .a u nas się za prozdrowotnosć sciga.zastanuwcie sie co piszecie. bo nawet jak ktoś popatrzy sie namoją dziewczynę mogę oskarżyc go o molestowanie mojej partnerki. i co zabronicnie mi
txt
3 miesiące temu
Kara za grzechy dopiero nastąpi. Przeczytaj apokalipsę w Nowym Testamencie. Każdy powinien zapoznać się z żywym słowem bożym. Czy wierzy czy też nie, powinien wiedzieć co Bóg przygotował dla każdego grzesznego śmiertelnika.
anna
3 miesiące temu
zło wraca
jan
3 miesiące temu
nie przekręcajcie - on powiedział ogólnie że to kara za grzechy - w Sodomie i Gomorze też ginęły ludzie uczciwi i dobrzy .POTOP też dotyczył wszystkich .Czytałam więc znam jego przesłanie a LBGT no cóż to jest niezwykła zaraza to to opłacana ideologia lepiej uważajmy bo możemy w krótkim czasie się kiwać bo tak zechcą muzułmanie
BBB
3 miesiące temu
No i trafiła kosa na kamień:)
bDmXDMVT
heh
3 miesiące temu
Na złodzieju czapka gore, a oliwa sprawiedliwa, prawda zawsze wyjdzie na wierzch, wyszło szydło z worka, nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka , nie strasz, nie strasz, bo się...
heh
3 miesiące temu
Powinien się przygotować, jeżeli wierzył we własne słowa, zanim go pokarało. Ale że nie przewidział, że się spełnią?
:))
3 miesiące temu
Rydzyk tez mowil. I co - jest bez grzechu?
Gumis
3 miesiące temu
A jakimi testami go badali bo o ile wiadomo te testy to lipa, ludzie zacznijcie myśleć, to nie jest Polski rząd, odpowie za zbrodnię przeciw ludzkości, . Każdy odpowie za swoje czyny, na tym albo na tamtym świecie, oni mają krew na rękach.
Św
3 miesiące temu
Palec Boży, poprzez koronowirusa, dokonał Coming Outu wielebnego! ;))) Religie przewyższyły już kabaret ! Kto jeszcze w XXI wieku wierzy tym przebierańcom?
czas pokaże
3 miesiące temu
W/g służb Polskich niedługo bedzie pogrzeb. zabiera starych i chorych
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić