Internauta pokazał, co znalazł na mapach Google. Kim są ci ludzie?

65

Internauta przeglądał mapy Google w poszukiwaniu sensacji, w czym ma doświadczenie. Tym razem udało mu się znaleźć dziwne miejsce, które wygląda tajemniczo i z pewnością spodobałoby się osobom, które wierzą w UFO. To, co jednak znajdowało się tam w przybliżeniu, zmroziło krew w żyłach użytkownika TikToka.

Internauta pokazał, co znalazł na mapach Google. Kim są ci ludzie?
Bardzo dziwne odkrycie na mapach Google. Kim są ci ludzie? (Mapy Google, TikTok)

Przerażającego odkrycia użytkownik dokonał na ziemiach Maroka. Mapy Google, które wertował w tamtych rejonach, poprowadziły go na niemal niezamieszkały przez nikogo rejon.

Niemal, ponieważ na środku pustej powierzchni tiktoker zauważył ślad, ewidentnie nie powstały tam naturalnie, ale przez kogoś wydrążony. Entuzjaści teorii spiskowych powiedzieliby zapewne, że to sprawka UFO. Równie dobrze może być to jednak swego rodzaju "dowcip" właściciela ziemi.

To jednak nie koniec, bo tiktoker postanowił przybliżyć mapę - tak, aż ta zmieniła podgląd kamery i przestawiła się na mapy zarejestrowane przez pojazd Google'a, którego zdjęcia można podziwiać w aplikacji Google Street View. Na początku pokazał dom i dziwne wzory wyżłobione w ziemi.

Odkrycie na mapach Google. Odwrócił kamerę i zobaczył ludzi w białych strojach

Po chwili jednak obrócił kamerę i zauważył... przerażające postaci. Ubrane były w białe szaty.

Internauci zastanawiali się, czy są to przedstawiciele jakiejś sekty? A może to duchy? A być może jest to po prostu kontynuacja żartu właściciela? Pojawiły się także sugestie, że mieszka tam znany tamtejszym mieszkańcom artysta, który tworzy takie dziwne rzeźby.

Koniec końców nie wiadomo, kogo jest to dzieło lub kim są ci ludzie. Trzeba jednak przyznać, że odkrycie robi wrażenie!

Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić