o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
mmc
|

"Muzułmanie mają prawo do zabijania milionów". Wstrząsające słowa po ataku we Francji

247
Podziel się

Zaledwie kilka godzin po ataku terrorystycznym w Nicei premier Malezji Mahathir Mohamad zamieścił oburzający komentarz. Nie szczędził również bulwersujących słów skierowanych w stronę prezydenta Francji.

"Muzułmanie mają prawo do zabijania milionów". Wstrząsające słowa po ataku we Francji
(PAP, EPA, SEBASTIEN NOGIER, Getty Images)
bDnIDcMR

We Francji doszło do kolejnego ataku na tle religijnym. Tym razem nożownik zaatakował modlących się wiernych w kościele w Nicei. Trzy osoby nie żyją, wiele jest rannych. Cały świat jest wstrząśnięty atakami.

Oburzające słowa padły z ust premiera Malezji Mahathira Mohamada. Komentarz zamieścił na Twitterze.

Muzułmanie mają prawo do złości i zabijania milionów Francuzów za masakry z przeszłości - napisał premier Malezji.
bDnIDcMT

Mohamad zaatakował również Emmanuela Macrona. Prezydent Francji po brutalnym zabójstwie nauczyciela 16 października szybko nałożył represje na fanatyków islamu.

Macron nie pokazuje, że jest cywilizowany. Jest bardzo prymitywny w obwinianiu religii islamu i muzułmanów za zabicie obrażającego nauczyciela szkolnego. Nie jest to zgodne z naukami islamu - pisze na Twitterze Mahathir Mohamad.
bDnIDcMZ

Premier Malezji wyraził również swoje zniesmaczenie kulturą zachodu. Uważa on, że Zachód nie powinien narzucać wyznawcom islamu swoich poglądów i wartości.

Niezależnie od wyznawanej religii wściekli ludzie zabijają. Francuzi w swojej historii zabili miliony ludzi. Wielu było muzułmanami - pisze w oburzającym poście Mohamad.

Komentarz Mohamada pojawił się po trzecim ataku, jakiego Francja doświadczyła w ciągu dwóch miesięcy. Prezydent Francji, Emmanuel Macron, po zabójstwie nauczyciela w Paryżu, który pokazał na lekcji karykaturę Mahometa zamieszczoną w czasopiśmie Charlie Hebdo, zapowiedział walkę z radykalnym islamem.

bDnIDcNa
Zobacz także: Kinga Duda zabrała głos. Poseł PiS: "Andrzej Duda córki nie przekonał"
bDnIDcNu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(247)
NoComment
miesiąc temu
Podejrzanych, radykałów, w samolot i do ojczystej ziemi wysłać! Skoro dana nacja jest zagrożeniem, to nie jest już rasizm, tylko dbanie o bezpieczeństwo.
Marcin
miesiąc temu
Tak na logikę, o co chodzi z tym przyjmowaniem islamistów? W większości krajów, w których jest wyznawany islam jest mnóstwo fanatyków, którzy chcą wprowadzać kalifat, nie szanują kobiet, chcą zabijać niewiernych i są wylęgarnią terrorystów. Niby bardziej cywilizowane kraje arabskie chciałyby się ich pozbyć, ale tak na dobrą sprawę sobie z nimi nie radzą (albo nie chcą sobie z nimi radzić?). Za to Europa chętnie przyjmuje tych ludzi i daje im mnóstwo praw, których mu Europejczycy nawet nie mamy lub nie mieliśmy. Np. Polacy musieli czekać wiele lat na to, aby móc pojechać pracować w UE, pomimo że już w tej UE byliśmy. Imigranci z religią islamu zostali ugoszczeni bez nawet paszportów, bez weryfikacji. Co oni dają nam w zamian? Syf, przemoc, cwaniactwo, terror itd. Co z tego, że część z nich się będzie asymilować, jak dla większości będziemy niewiernymi, którzy powinni mieć ucięte głowy. Warto? Nie sądzę. Gdzie tu więc logika? Czy ktoś chce wpuszczać do swojego domu terrorystę? A kobiety z Europy chętnie ich przyjmują nawet głęboko do siebie. Naprawdę tego nie pojmuję.
nnn
miesiąc temu
Nie skomentuje, bo mój komentarz i tak zostanie usunięty.
bDnIDcNv
Paweł
miesiąc temu
Wczoraj napisałem. Kultura europejska oraz kultura islamu stoją na dwóch przeciwległych biegunach. Nigdy nie będzie między nimi współpracy ponieważ obie kultury hołdują zupełnie innym zasadom moralnym, politycznym, kulturowym, społecznym. Dlatego jest dla mnie niezrozumiałe zapraszanie do swojego (naszego) domu kogoś kto chce ten dom zniszczyć a mieszkańców najlepiej wymordować. To jest dla mnie niepojęte. Jak trzeba być głupim my tego nie rozumieć. Czy lis trzymany w kurniku stanie się kurą? Czy Macron myśli, że jak zaprosi tych wszystkich emigrantów do Europy to oni nagle pokochają europejskie wartości? Na YT jest filmik z niemieckiego miasta jak Arab podczas demonstracji mówi, że pluje na europejską demokracją i ma ją głęboko w poważaniu. To jest odpowiedź człowieka który znalazł tu schronienie. To jest ta wdzięczność za chronienie, socjal i pomoc. To jest śmiech na sali. Oni przyjechali tu żyć na koszt Europejczyków. I tylko to się dla nich liczy.
Mati
miesiąc temu
I to jest właśnie pokłosie kolonializmu.
Najnowsze komentarze (247)
Ruppert
2 tyg. temu
Najwięcej ofiar na sumieniu w historii świata mają poszczególne RELIGIE, a po krwawych wyczynach chrześcijaństwa mamy od VII wieku NIEREFORMOWALNY Islam, który w Koranie MA ZAPISANY NAKAZ o unicestwianiu WSZYSTKICH NIEWIERNYCH. Ponadto muzułmanie otrzymali POLECENIE Mahometa aby metodą "hijry", czyli zasiedlenia Islam opanował glob ziemski!
Obserwer
3 tyg. temu
Kozoje.cy,europejską empatię i chęć pomocy traktują jak SŁABOŚĆ!!! SŁABYMI ONI GARDZĄ !!! Nie dziwni więc fakt, że gardzą nami i mają nas w "duuużym poważaniu".
Guma
3 tyg. temu
Ja to widzę tak, pora przestać udawać poprawność polityczną że niby wszystko jest ok, tych ludzi odesłać skąd przyszli, niech się gotują we własnej pokojowej rodzinie sami u siebie.
ecik
3 tyg. temu
W Fatimie gdzie ukazała się pastuszkom córka Mahometa która ostrzegła świat i Europę przed inwazją islamską. (tysiące bojowników na pontonach przybywa jako biedni uchodźcy - w taki sposób Mahomet zdobył Mekkę a Putin Krym). Pytano pastuszków jak wyglądała ta pani co się im ukazała. A taka mała pani z dużą głową= czy tak wygląda Maryja mamusia Jezusa? Tak wyglądała córka Mahometa. Mówiła że islam zaleje świat i dzięki durnym rządom wprowadzą swoje prawo i rozpoczną rzeź o jakiej nikt wcześniej nie słyszał. JPII jak poznał tą prawdę to zszedł z tego świata na zawał. Przepowiednia się już wypełnia na naszych oczach. Brakuje kogoś takiego jak Adolf który robił porządek z sąsiadami islamu którzy przybyli do nas i jak plaga rozlazła się po świecie. Macie przykład z Polski. Pokażcie w rządzie Polskim choć jednego prawdziwego Polaka.
No tak
4 tyg. temu
Nie roumiem czmu wciąż tyle ludzi dąży do tego by traktować islam jako religie "pokoju", przecież to absurdalne. Islam ma wyraźnie zapisane w koranie nawoływanie do zabijania, to nawet nie jest przenośnia , po prostu zabijaj niewiernych . Fragment : „I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili. (...) Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciwko wam, zabijajcie ich – taka jest odpłata niewiernym!”. dalej jest tylko gorzej ...
wacek
4 tyg. temu
Odciąć Malezję od reszty świata. Niech przyjdą na kolanach z mordami wysmarowanymi świńską krwią. Głód czyni cuda pokory.
Hipokryzja
4 tyg. temu
Nagle wszyscy wstrząśnięci słowami premiera Malezji. Przecież muzułmanie od zawsze to mówią o mordowaniu niewiernych.
Fssg
4 tyg. temu
Dziwne, a on chciałby tak Vice versa?
bDnIDcNn
Polak
4 tyg. temu
Francuzi nie osiedlają się w Indonezji, ale muzułmanie w EU tak. Teraz Francja zbiera owoce swojej głupoty. Ktoś kazał im wpuszczać do swojego kraju, zapraszać, dawać dach i chleb,dawać na kilku synów, nie pytać nikogo co ma w sercu, w głowie? Masoneria nie chce chrześcijańskiej Europy, a islam miał być dobrą miotłą na chrześcijaństwo. Teraz czekam jak zabronią Francuzom (w ich własnym kraju) pić wino, jeść wieprzowinę i będę karali za łamanie postu w czasie Ramadanu. Róbta co chceta w meczetach.
AntyPOd
4 tyg. temu
Zastanawiam się czy autor tego artykułu wie co pisze? To nowość, że w koranie napisano o zabijaniu chrześcijan i żydów? Polityka Macrona Tuska i Merkel przywiodła muzułmanów do Europy, wiec czym się bulersować? Macie co chcieliście
olo
4 tyg. temu
skoro tak nienawidzą kultury zachodu to dlaczego się tu tak chętnie pchają, a premier malezji powinien już sobie kopać dołek.
....
4 tyg. temu
Problemem jest mentalność ludzi w Unii dzisiaj jest tak nienarodzone dzieci zabijać można przecież to tylko aborcja Katolicy i prawosławni uważani są za popiep... Fanatyków religijnych. Dlatego cała Europa popiera pseudo protesty w obronie praw kobiet. Całkowicie ignorując fakt, że dla ludzi których ściągają tysiącami do kraju kobieta jest warta tyle co jedna owca. A problem się bierze z tad że pozwalają im na budowanie gett, własnych pseudo osiedli w których nikt nie jest w stanie ich kontrolować. No ale przecież to wolność. Normalnych ludzi trzeba podatkami zajechać bo płacą biedne baranki. A "wyznawcom " to się dodatki i rodzinne należy bo terrorysta to przecież taki sport....
katolik zFary
4 tyg. temu
Proponuje deportowac wszystkich wyznawcow islamu do krajow pochodzenia ktore nalezy otoczyc drutem kolczastym POD WYSOKIM NAPIECIEM a kazdego kto chce przekroczyc ogrodzenie nalezy przy pomocy srodkow przymusu pogonic z powrotem do tej strefy. Niech sie sami wymorduja do ostaniego pomiedzy soba.
gilotyna
4 tyg. temu
Mahathir zapomnial ze to muzulmanie narzucili Malajom islam wbrew ich woli mordujac tych ktorzy sie opierali. Gosciowi odje.... alemam nadzieje ze sie nawroci.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić