o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
mmc
|

"Muzułmanie mają prawo do zabijania milionów". Wstrząsające słowa po ataku we Francji

247
Podziel się

Zaledwie kilka godzin po ataku terrorystycznym w Nicei premier Malezji Mahathir Mohamad zamieścił oburzający komentarz. Nie szczędził również bulwersujących słów skierowanych w stronę prezydenta Francji.

"Muzułmanie mają prawo do zabijania milionów". Wstrząsające słowa po ataku we Francji
(PAP, EPA, SEBASTIEN NOGIER, Getty Images)
bDImZYHp

We Francji doszło do kolejnego ataku na tle religijnym. Tym razem nożownik zaatakował modlących się wiernych w kościele w Nicei. Trzy osoby nie żyją, wiele jest rannych. Cały świat jest wstrząśnięty atakami.

Oburzające słowa padły z ust premiera Malezji Mahathira Mohamada. Komentarz zamieścił na Twitterze.

Muzułmanie mają prawo do złości i zabijania milionów Francuzów za masakry z przeszłości - napisał premier Malezji.
bDImZYHr

Mohamad zaatakował również Emmanuela Macrona. Prezydent Francji po brutalnym zabójstwie nauczyciela 16 października szybko nałożył represje na fanatyków islamu.

Macron nie pokazuje, że jest cywilizowany. Jest bardzo prymitywny w obwinianiu religii islamu i muzułmanów za zabicie obrażającego nauczyciela szkolnego. Nie jest to zgodne z naukami islamu - pisze na Twitterze Mahathir Mohamad.
bDImZYHx

Premier Malezji wyraził również swoje zniesmaczenie kulturą zachodu. Uważa on, że Zachód nie powinien narzucać wyznawcom islamu swoich poglądów i wartości.

Niezależnie od wyznawanej religii wściekli ludzie zabijają. Francuzi w swojej historii zabili miliony ludzi. Wielu było muzułmanami - pisze w oburzającym poście Mohamad.

Komentarz Mohamada pojawił się po trzecim ataku, jakiego Francja doświadczyła w ciągu dwóch miesięcy. Prezydent Francji, Emmanuel Macron, po zabójstwie nauczyciela w Paryżu, który pokazał na lekcji karykaturę Mahometa zamieszczoną w czasopiśmie Charlie Hebdo, zapowiedział walkę z radykalnym islamem.

bDImZYHy
Zobacz także: Kinga Duda zabrała głos. Poseł PiS: "Andrzej Duda córki nie przekonał"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDImZYHS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(247)
NoComment
4 miesiące temu
Podejrzanych, radykałów, w samolot i do ojczystej ziemi wysłać! Skoro dana nacja jest zagrożeniem, to nie jest już rasizm, tylko dbanie o bezpieczeństwo.
nnn
4 miesiące temu
Nie skomentuje, bo mój komentarz i tak zostanie usunięty.
Paweł
4 miesiące temu
Wczoraj napisałem. Kultura europejska oraz kultura islamu stoją na dwóch przeciwległych biegunach. Nigdy nie będzie między nimi współpracy ponieważ obie kultury hołdują zupełnie innym zasadom moralnym, politycznym, kulturowym, społecznym. Dlatego jest dla mnie niezrozumiałe zapraszanie do swojego (naszego) domu kogoś kto chce ten dom zniszczyć a mieszkańców najlepiej wymordować. To jest dla mnie niepojęte. Jak trzeba być głupim my tego nie rozumieć. Czy lis trzymany w kurniku stanie się kurą? Czy Macron myśli, że jak zaprosi tych wszystkich emigrantów do Europy to oni nagle pokochają europejskie wartości? Na YT jest filmik z niemieckiego miasta jak Arab podczas demonstracji mówi, że pluje na europejską demokracją i ma ją głęboko w poważaniu. To jest odpowiedź człowieka który znalazł tu schronienie. To jest ta wdzięczność za chronienie, socjal i pomoc. To jest śmiech na sali. Oni przyjechali tu żyć na koszt Europejczyków. I tylko to się dla nich liczy.
bDImZYHT
Mati
4 miesiące temu
I to jest właśnie pokłosie kolonializmu.
Mmm
4 miesiące temu
Turcja i Malezja właśnie wezwała muzułmanów do zabijania Francuzów. To już nie r a s i z m tylko wojna na tle religijnym. Tak to jest, jak duża nacja emigruje i chce zawładnąć danym terenem.
Najnowsze komentarze (247)
stan
4 dni temu
ten bartek to chyba z innej epoki.
Miasto
2 miesiące temu
O to skutek tolerancji dla nietolerancji, przed którą ostrzegał profesor Leszek Kołakowski w tekście o tolerancji. Islam jest wrogiem wolności równości i tolerancji, więc nie powinien być legalny i chroniony prawem, bo tolerancja nieograniczona (nawet dla jej przeciwników) obraca się przeciwko sobie. A cyrki Muzułmanów w Europie to konsekwencje legalności i chronienia prawem grup wyznaniowych i ideologicznych będących wrogiem wolności równości i tolerancji. Profesor nazwał wrogów tolerancji po imieniu nietolerancją. Niech poprawności polityczna posiada jakieś granice. Niech Ci uchodźcy otworzą się na nowoczesne =cywilizowane wartości europejskie. A jak im się te wartości nie podobają, to niech wracają do siebie. Jeśli wchodzisz między wrony, musisz krakać jak one!
Ruppert
4 miesiące temu
Najwięcej ofiar na sumieniu w historii świata mają poszczególne RELIGIE, a po krwawych wyczynach chrześcijaństwa mamy od VII wieku NIEREFORMOWALNY Islam, który w Koranie MA ZAPISANY NAKAZ o unicestwianiu WSZYSTKICH NIEWIERNYCH. Ponadto muzułmanie otrzymali POLECENIE Mahometa aby metodą "hijry", czyli zasiedlenia Islam opanował glob ziemski!
Obserwer
4 miesiące temu
Kozoje.cy,europejską empatię i chęć pomocy traktują jak SŁABOŚĆ!!! SŁABYMI ONI GARDZĄ !!! Nie dziwni więc fakt, że gardzą nami i mają nas w "duuużym poważaniu".
Guma
4 miesiące temu
Ja to widzę tak, pora przestać udawać poprawność polityczną że niby wszystko jest ok, tych ludzi odesłać skąd przyszli, niech się gotują we własnej pokojowej rodzinie sami u siebie.
No tak
4 miesiące temu
Nie roumiem czmu wciąż tyle ludzi dąży do tego by traktować islam jako religie "pokoju", przecież to absurdalne. Islam ma wyraźnie zapisane w koranie nawoływanie do zabijania, to nawet nie jest przenośnia , po prostu zabijaj niewiernych . Fragment : „I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili. (...) Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciwko wam, zabijajcie ich – taka jest odpłata niewiernym!”. dalej jest tylko gorzej ...
wacek
4 miesiące temu
Odciąć Malezję od reszty świata. Niech przyjdą na kolanach z mordami wysmarowanymi świńską krwią. Głód czyni cuda pokory.
Hipokryzja
4 miesiące temu
Nagle wszyscy wstrząśnięci słowami premiera Malezji. Przecież muzułmanie od zawsze to mówią o mordowaniu niewiernych.
bDImZYHL
Fssg
4 miesiące temu
Dziwne, a on chciałby tak Vice versa?
Polak
4 miesiące temu
Francuzi nie osiedlają się w Indonezji, ale muzułmanie w EU tak. Teraz Francja zbiera owoce swojej głupoty. Ktoś kazał im wpuszczać do swojego kraju, zapraszać, dawać dach i chleb,dawać na kilku synów, nie pytać nikogo co ma w sercu, w głowie? Masoneria nie chce chrześcijańskiej Europy, a islam miał być dobrą miotłą na chrześcijaństwo. Teraz czekam jak zabronią Francuzom (w ich własnym kraju) pić wino, jeść wieprzowinę i będę karali za łamanie postu w czasie Ramadanu. Róbta co chceta w meczetach.
AntyPOd
4 miesiące temu
Zastanawiam się czy autor tego artykułu wie co pisze? To nowość, że w koranie napisano o zabijaniu chrześcijan i żydów? Polityka Macrona Tuska i Merkel przywiodła muzułmanów do Europy, wiec czym się bulersować? Macie co chcieliście
olo
4 miesiące temu
skoro tak nienawidzą kultury zachodu to dlaczego się tu tak chętnie pchają, a premier malezji powinien już sobie kopać dołek.
....
4 miesiące temu
Problemem jest mentalność ludzi w Unii dzisiaj jest tak nienarodzone dzieci zabijać można przecież to tylko aborcja Katolicy i prawosławni uważani są za popiep... Fanatyków religijnych. Dlatego cała Europa popiera pseudo protesty w obronie praw kobiet. Całkowicie ignorując fakt, że dla ludzi których ściągają tysiącami do kraju kobieta jest warta tyle co jedna owca. A problem się bierze z tad że pozwalają im na budowanie gett, własnych pseudo osiedli w których nikt nie jest w stanie ich kontrolować. No ale przecież to wolność. Normalnych ludzi trzeba podatkami zajechać bo płacą biedne baranki. A "wyznawcom " to się dodatki i rodzinne należy bo terrorysta to przecież taki sport....
katolik zFary
4 miesiące temu
Proponuje deportowac wszystkich wyznawcow islamu do krajow pochodzenia ktore nalezy otoczyc drutem kolczastym POD WYSOKIM NAPIECIEM a kazdego kto chce przekroczyc ogrodzenie nalezy przy pomocy srodkow przymusu pogonic z powrotem do tej strefy. Niech sie sami wymorduja do ostaniego pomiedzy soba.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić