Jan Manicki
Jan Manicki| 

Na tylnym siedzeniu trzymał sejf. Nie chciał podać kodu

14

Brytyjscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna na parkingu przed McDonaldem ma przy sobie nóż. Na tylnej kanapie jego samochodu funkcjonariusze znaleźli zamknięty sejf. Mężczyzna nie chciał podać funkcjonariuszom kodu.

Na tylnym siedzeniu trzymał sejf. Nie chciał podać kodu
Na tylnym siedzeniu trzymał sejf. Nie chciał podać kodu (Policja)

Policja hrabstwa West Midlands zatrzymała podejrzany samochód na parkingu przed McDonaldem w Birmingham. Jego kierowca miał wcześniej wymachiwać nożem. Okazało się, że podejrzany wiezie na tylnym siedzeniu auta sejf.

Parking przed McDonaldem. Na tylnym siedzeniu trzymał sejf

Mężczyzna początkowo nie chciał podać mundurowym kodu do otwarcia skrytki. Policjanci przekonali go jednak, że powinien to zrobić. Funkcjonariusze i tak mogą bowiem otworzyć sejf, rozcinając go na komisariacie.

Po otwarciu sejfu, policjantom ukazała się góra pieniędzy. Część banknotów włożona była do niebieskiej reklamówki. Pozostałe wysypały się przy otwieraniu skrytki.

Sejf na tylnym siedzeniu. Znaleźli 30 tys. funtów

Funkcjonariusze znaleźli w sejfie 30 tys. funtów (około 150 tys. złotych). Pieniądze te zostały skonfiskowane. Mundurowi podejrzewają, że mogą być częścią nielegalnych operacji prania pieniędzy.

Mężczyzna został aresztowany. Policja prowadzić będzie czynności wyjaśniające. Funkcjonariusze chcą ustalić pochodzenie pieniędzy.

Obejrzyj także: Lodówka z niespodzianką. Wielka akcja policji. Tego się nie spodziewali

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić