Nagranie podbija sieć. PiS zrównany z ziemią przez starszą kobietę

200

Na Facebooku pojawiło się nagranie, które cieszy się ogromną popularnością. Bohaterka krótkiego klipu mówi, co sądzi m.in. o PiS i Andrzeju Dudzie. – Prezydenta to my nie mamy – stwierdziła.

Nagranie podbija sieć. PiS zrównany z ziemią przez starszą kobietę
Seniorka podsumowała rządy PiS (Facebook, Yanek)

Wszystko zaczęło się od tego, że dwie starsze kobiety zostały zapytane o to, czy Polska powinna zostać w Unii Europejskiej. Jedna z nich wyrwała się do odpowiedzi.

Oczywiście, że powinniśmy. Otwarty świat mamy wtedy – powiedziała. – Ale proszę pani, Unia nas tak temperuje, tak nam ukręca wszystko... – odparła druga z bohaterek nagrania.

Przeciwniczka obecnych rządzących brutalnie weszła jej w zdanie. – Na razie ukręca nam PiS. Niech on odejdzie od władzy – zagrzmiała. Następnie podkreśliła, że powinno się tak stać, bo "kłamią, kradną... w każdym temacie". "A co robi Tusk?" – dopytywała druga.

Pani pojęcia nie ma! Ogląda pani TVP Info i pani g***o wie. Nie ma o czym mówić! – "zgasiła" ją główna bohaterka nagrania. – Mieszkałam za granicą 25 lat. I chciałabym, żeby tak u nas – w Polsce – było – dodawała.

Chciałaby zlikwidować świadczenia. "Niech idą do pracy!"

Po chwili dodała, że jest za likwidacją tzw. trzynastki. – Niech idą do pracy. Ja bym oddała tę trzynastkę i niech ten PiS odejdzie – kontynuowała.

Padło też pytanie o to, jak radzą sobie prezydent i premier. – W ogóle sobie nie radzą. Prezydenta to my nie mamy. Według mnie to go nie ma – oznajmiła, mówiąc później, że trudno jej polecić jakąś inną partię.

PiS jest najgorszą rzeczą, która nam się przytrafiła. Takiego bagna, jak teraz, nie pamiętam, by w Polsce było – podsumowała.

Film jest absolutnym hitem Facebooka. W krótkim czasie zdobył ponad 60 tys. wyświetleń, a wypowiedziały się po nim setki internautów. "Brawo dla tej pani", "mądra kobieta" – piszą niektórzy z nich.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić