aktualizacja 

Kobiecie uciekł tramwaj. Nagranie z Gdańska robi furorę na YouTube

351

W Gdańsku rozegrała się piękna scena. Kierowca udzielił pomocy kobiecie, której uciekł tramwaj. Nagranie, które zarejestrował mężczyzna na trójmiejskim osiedlu Przeróbka, trafiło do sieci i podbiło serca internautów. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Kobiecie uciekł tramwaj. Nagranie z Gdańska robi furorę na YouTube
Kobiecie uciekł tramwaj (YouTube, STOP CHAM)

Budująca sytuacja miała miejsce 25 lutego bieżącego roku. Dopiero teraz zrobiło się jednak o niej głośno, gdyż kanał STOP CHAM otrzymał nagranie wideo od kierowcy. Mężczyzna jechał samochodem i zauważył, że nieznajomej kobiecie uciekł tramwaj.

Kierowca, widząc sytuację, postanowił pomóc pasażerce. Mężczyzna zatrzymał się samochodem obok kobiety i zaproponował jej podwózkę do następnego przystanku. Jednocześnie zagwarantował, że uda mu się dogonić tramwaj, aby mogła do niego wsiąść. Zdziwiona kobieta skorzystała z uprzejmości gdańszczanina. Pomysłodawcy udało się zrealizować plan, dzięki czemu pasażerka wsiadła do tramwaju.

Pani wsiada! Szybko! Dogonimy go! - zawołał mężczyzna.

Zachowanie kierowcy zostało docenione przez internautów. Pod filmem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy skierowanych w kierunku mężczyzny. Jego gest dobroci spowodował, że niektórzy nazwali go bohaterem.

Aż miło na sercu się robi, że są jeszcze takie osoby. Pozdrawiam ciepło i udanego weekendu wszystkim - napisała komentująca.
Kierowca szef totalny, od razu dzień lepszy jak się widzi takich ludzi - zauważył internauta.
Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić