"Nasz nowy dom" znika z anteny. Będzie nowy program i nowa prowadząca

103

To koniec wiosennej edycji programu "Nasz nowy dom". W czwartek stacja Polsat wyemituje ostatni odcinek tej produkcji, natomiast już od 27 maja na tym kanale będziemy mogli zobaczyć program "Wolni od długów". Jego gospodynią została gwiazda "Na Wspólnej" Anna Guzik.

"Nasz nowy dom" znika z anteny. Będzie nowy program i nowa prowadząca
Katarzyna Dowbor; "Nasz nowy dom" (Nasz nowy dom)

"Nasz nowy dom" pojawia się na antenie Polsatu od 2013 roku. Ideą tego programu jest pokazywanie remontów mieszkań lub domów dla potrzebujących rodzin. Istotną kwestią jest to, że wszystko dzieje się w mgnieniu oka - trwa maksymalnie tydzień.

Od początku gospodynią tego programu jest Katarzyna Dowbor. Z pewnością zakończenie emisji "Naszego nowego domu" to nie jest dla niej miła wiadomość. Warto jednak podkreślić, że program nie znika na zawsze - wróci do ramówki jesienią.

"Wolni od długów" - co wiemy o nowej produkcji Polsatu?

Tymczasem miejsce Katarzyny Dowbor zajmie Anna Guzik. Poprowadzi ona najnowszą produkcję Polsatu pt. "Wolni od długów". Twórcy programu wyciągną rękę do osób, które mają problemy finansowe.

Program "Nasz nowy dom" uświadomił wielu z nas jak wiele jest wkoło biedy, cierpienia i jak zaskakujące bywają ludzkie losy. Te dwa programy łączy idea pomocy ludziom i mam wrażenie, że program "Wolni od długów" jest naturalną konsekwencją programu Kasi. W naszej produkcji opowiadamy prawdziwe i momentami bardzo dramatyczne historie Polaków, którzy z różnych względów nie radzą sobie z finansami. Z nie swojej winy wpadli w spiralę długów. Są zrozpaczeni i nie widzą nadziei. Naszą rolą jest wyciągnięcie ich z kłopotów i pokazanie, jak mogą ustrzec się przed podobnymi problemami w przyszłości - przekazała Guzik, cytowana przez "Fakt".

Prowadzącej "Wolni od długów" towarzyszyć będzie grono eksperckie. Chodzi o społecznika Piotra Ikonowicza, finansistę Fryderyka Karzełka i radcę prawnego Annę Bufnal. Pomogą oni bohaterom rozwiązywać ich problemy.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić