Nagranie wgniata w fotel. Natura pokazała przerażające oblicze. Nie żyją turyści

95

Tragiczne wydarzenia miały miejsce w stanie Himachal Pradesh w północnej części Indii. Do sieci trafiło nagranie wykonane w górzystym terenie, na którym uchwycono spadające głazy. Były na tyle wielkie, że pod ich ciężarem zawalił się most.

Nagranie wgniata w fotel. Natura pokazała przerażające oblicze. Nie żyją turyści
Spadające głazy były tak ogromne, że pod ich ciężarem zawalił się most. Zginęli przypadkowi ludzie (YouTube)

Dramat mieszkańców północnych Indii rozegrał się w niedzielę 25 lipca. Wielkie głazy zniszczyły nie tylko most, lecz także zaparkowane w pobliżu samochody.

Katastrofa w północnych Indiach. Spadające głazy zabiły turystów

Według ustaleń BBC w wyniku katastrofy co najmniej trzy osoby zostały ranne. Odnotowano także przypadki ofiar śmiertelnych – dziewięciu turystów poniosło śmierć po tym, jak na samochód, którym podróżowali, spadł jeden z głazów.

Na temat tragedii zabrał głos Jairam Thakur. Minister stanu Himachal Pradesh opublikował na Twitterze oświadczenie, w którym złożył kondolencje bliskim zmarłych turystów.

To zdarzenie złamało mi serce. Składam serdeczne kondolencje rodzinom tych, którzy stracili życia – napisał Jairam Thakur na Twitterze.

Jairam Thakur zapewnił, że poszkodowani w katastrofie otrzymają wsparcie z rządowego funduszu pomocowego. W regionie dotkniętym kryzysem wprowadzono stan nadzwyczajny, aby skuteczniej naprawiać szkody.

Na razie eksperci nie zdołali potwierdzić, co dokładnie było przyczyną osuwiska. Pojawiły się przypuszczenia, że mogło zostać ono spowodowane przez obfite opady deszczu.

Zobacz także: Zobacz też: Niemcy po katastrofie. Miasta walczą ze skutkami powodzi
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić