Bartłomiej Nowak
Bartłomiej Nowak| 

Nauczycielka przyłapana z uczniem na tylnym siedzeniu samochodu

68

45-letnia Erin Ward została aresztowana nad ranem 13 kwietnia przez zastępcę szeryfa hrabstwa Douglas w Nebrasce. Kobieta, która jest nauczycielką w miejscowej szkole, została przyłapana przez stróżów prawa na igraszkach na tylnym siedzeniu samochodu ze swoim 17-letnim uczniem.

Nauczycielka przyłapana z uczniem na tylnym siedzeniu samochodu
Erin Ward (Policja)

W nocy 13 kwietnia policja otrzymała zgłoszenie dotyczące podejrzanego samochodu zaparkowanego w ślepej uliczce w mieście Omaha. Interweniujący na miejscu stróże prawa przyłapali 45-letnią kobietę i jej kochanka na gorącym uczynku.

Młody mężczyzna natychmiast przesiadł się za kierownicę i postanowił uciekać. Rozbił jednak samochód dwie ulice dalej. Półnagi uciekł, pozostawiając swoją kochankę w aucie.

Okazało się, że w samochodzie siedzi 45-letnia Erin Ward. Ta szanowana nauczycielka z Omaha w stanie Nebraska została aresztowana pod zarzutem wykorzystywania seksualnego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Likwidacja zadań domowych. Opinie są podzielone

Policja przesłuchała kobietę, która miała przyznać się do uprawiania seksu ze swoim 17-letnim uczniem. Z kolei licealista został niedługo później odnaleziony — ukrywał się na podwórku jednego z pobliskich domków ubrany jedynie w T-shirt i bieliznę.

45-letnia Erin Ward jest matką trójki dzieci i żoną wysoko postawionego urzędnika. Jak ustalili dziennikarze Daily Mail, mężem niewiernej nauczycielki jest Doug Ward. 53-letni mężczyzna spędził prawie dwadzieścia lat w Departamencie Obrony Stanów Zjednoczonych. Wcześniej uczęszczał na trzy uniwersytety — Illinois, Uniwersytecie Bellevue i Harvard Extension School.

Nastolatek, który w nocy 13 kwietnia przebywał z 45-letnią nauczycielką na tylnym siedzeniu samochodu, był powyżej tak zwanego wieku przyzwolenia. W Nebrasce górna granica to 16 lat. W związku z tym nauczycielka uniknie zarzutu gwałtu. Kobieta jest oskarżona o przestępstwo wykorzystywania seksualnego.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić