Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Nie zostawią tak tego. Sprawą już zajmuje się policja

149
Podziel się:

Paweł Szramka podzielił się ze swoimi sympatykami niepokojącą informacją. Jak relacjonował, ktoś dopuścił się cyberataku na telefony jego oraz Pauliny Matysiak z Lewicy. Poseł zorientował się, gdy z numeru Matysiak odebrał wiadomość z pogróżkami i wyzwiskami.

Nie zostawią tak tego. Sprawą już zajmuje się policja
Paweł Szramka poinformował, że nieznany sprawca dopuścił się cyberataku na jego telefon. Nie był jedyną ofiarą (PAP)

Paweł Szramka poinformował o zdarzeniu za pośrednictwem Facebooka. Jak relacjonował internautom, odebrał telefon od nieznanej osoby, która dzwoniła z numeru Pauliny Matysiak.

Kolejny cyberatak na telefony polskich posłów

Nieznajomy rozmówca miał zadzwonić do posła dwukrotnie. Za każdym razem w stronę polityka padały groźby oraz obelgi. Po chwili sytuacja powtórzyła się, jednak obiektem cyberataku została tym razem Paulina Matysiak.

Kilka minut temu odebrałem telefon z groźbami oraz obelgami. Nieznajomy głos, dzwoniący z numeru Paulina Matysiak, zadzwonił dwa razy. Koleżanka posłanka nic o tym nie wiedziała. Po chwili z mojego numeru wykonany został podobny manewr w jej stronę – napisał Paweł Szramka na Facebooku.

Paweł Szramka czynnie uczestniczył w dyskusji, która wybuchła pod jego postem. Jeden z internautów zasugerował, że być może doszło do pomyłki. Jednak poseł podkreślił, że w groźbach padło jego nazwisko, więc nie ma szans na niefortunny zbieg okoliczności. Zaapelował także o kontakt, gdyby podobna sytuacja znowu miała miejsce.

(...) Groźba padła z podaniem nazwiska. To chyba inna sytuacja. (...) Uwaga! Gdyby ktoś odebrał ode mnie telefon i pojawiła się podobna sytuacja, to nie ja! Bardzo proszę o kontakt, gdyby coś takiego się wydarzyło – zaapelował Paweł Szramka w komentarzach pod swoim postem.

Matysiak poinformowała z kolei, że sprawa została zgłoszona na policji. - Nie ma zgody na obraźliwe, wulgarne i pełne gróźb wiadomości i telefony. Do kogokolwiek. Sprawa dzisiejszych telefonów i podszywania się pode mnie i pod posła Szramkę zgłoszona właśnie na policji. Wyjaśnienia złożone, podziękowania dla policji za profesjonalizm! - oświadczyła.

Zobacz także: Zobacz też: "Trochę nie ma tu logiki". Minister atakuje Ewę Wrzosek
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(149)
karburatorek
4 miesiące temu
Jak to jest że linki do stron wyłudzaczy danych typu PUKA… pokazują się bez problemu, a normalne komentarze nie ??????
Janek
4 miesiące temu
Jak złodziejowi udowodnić że kradnie w inteligentny sposób CBA zakłada podsłuch i ma kolesia jak śledzia na widelcu bo inaczej złodzieje mówią że to nagonka polityczna Każdy złodziej mówi że jest czysty i atakuje innych odwracając kota ogonem aby to inni się przed jego pomówieniami tłumaczyli ale nie on
Janek
4 miesiące temu
Złodzieje z PO nakręcają spiralę nienawiści A senacka komisja składająca się z ludzi z zrzutami teraz szukają winnych nie respektując prawa Tacy ludzie z zarzutami prokuratorskimi nami rządzą i co dziwniejsze utworzyli komisję ze złodziei zamiast iść do sądu i się oczyścić to robią chaos aby nie stanąć przed wymiarem sprawiedliwości
Koń baltazar
4 miesiące temu
No i zaistnieli . Teraz są rozpoznawalni już . I o to chodziło .
????
4 miesiące temu
Aaallleee ściema !!!
Petern
4 miesiące temu
Ta jasne , może putin dzwonił ?
Ojojoj
4 miesiące temu
Dobre ! Teraz mogą dzwonić do każdego , powiedzieć co chcą i mają alibi ! To nie ja …
Hahaha
4 miesiące temu
Sami do siebie dzwonili . Już były takie przypadki . Panie pośle jeśli ktoś zadzwoni do ciebie z mojego numeru , to nie ja 😜
Realista
4 miesiące temu
Jaro szaleje czuje,koniec
Darek
4 miesiące temu
Do mnie zadzwonił jeden Antoni. Szukał pobłogosławionego drona
Kupa śmiechu
4 miesiące temu
Sami sobie przesłali, a teraz próba zaistnienia, bo to są osoby podobne do nikogo. Nic nie znaczą.
Mietek
4 miesiące temu
Jakie alibi ma Pawłowicz ?
Dorohusk
4 miesiące temu
Ukraina blokuje nasze transporty PKP i LHS, zablokowali Jedwabny Szlak a Duda chcę bronić Ukrainy, takiego wała
Juto
4 miesiące temu
Chłopaki szkolą się z Pegazusa?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić