Bartłomiej Nowak
Bartłomiej Nowak| 

Nieustępliwy bocian. Od dwóch tygodni nachodzi ludzi

63

Jeden z użytkowników TikToka podzielił się niepokojącym zachowaniem bociana. Autor nagrania twierdzi, że ptak uderza dziobem w okno codziennie od dwóch tygodni. Okazuje się, że jest na to prosta recepta.

Nieustępliwy bocian. Od dwóch tygodni nachodzi ludzi
Nieustępliwy bocian. Od dwóch tygodni nachodzi ludzi (TikTok)

Mieszkaniec wsi Sikorzyno na Kaszubach ma niecodzienny problem. Codziennie nachodzi go bocian. Ptak jest wyjątkowo nachalny. Podlatuje do okna w kuchni i uderza w nie dziobem.

Zdesperowany użytkownik TikToka zamieścił na platformie społecznościowej materiał wideo. Widać na nim niepokojące zachowanie ptaka.

Bocian wali w okno od ponad dwóch tygodni, codziennie - napisał na TikToku zdesperowany mężczyzna, który prosi o pomoc.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wybrał się w podróż w nieoczywiste miejsce. "Jeden z najbardziej fascynujących krajów"

Bocian wali dziobem w okno. O co chodzi?

Kilka komentarzy pod materiałem jest utrzymana w humorystycznym tonie. "Pożyczkę brałeś?" - dopytuje jeden z internautów. "To jest jakiś znak. Ja w tamtym roku widziałam co chwilę bociany. I jestem w 7 miesiącu ciąży" - podzieliła się swoją historią inna komentująca.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Jedna z użytkowniczek zareagowała pytaniem: "Nie możesz otworzyć i spytać o co chodzi?". Autor nagrania i bocian najwyraźniej nie mogą znaleźć wspólnego języka: "Już mam dość codziennego pytania kilka razy dziennie czego on chce" - odpisał mężczyzna.

Okazuje się, że ptak widzi w oknie najprawdopodobniej... samego siebie. I interpretuje, że to zagrożenie, innego bociana, z którym należy walczyć. Internauci podpowiadają, że rozwiązanie problemu natarczywego ptaka jest bardzo proste. Należy zasłonić okno. Bocian nie zobaczy wtedy swojego odbicia i straci zainteresowanie szybą.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić