Niezwykłe! Sam środek ulicy w Olsztynie. Policjant reanimuje 63-latka

37

Aktem niezwykłego bohaterstwa popisał się jadący na służbę policjant z Olsztyna. Mężczyzna podjął się na ulicy reanimacji nieprzytomnego kierowcy, która uratowała mu życie.

Niezwykłe! Sam środek ulicy w Olsztynie. Policjant reanimuje 63-latka
Policjant przyjął wzorową postawę (Policja)

Do dramatycznego zdarzenia doszło w godzinach porannych. Jadący na służbę policjant zauważył na ul. Sielskiej w Olsztynie skodę, która blokowała prawy pas ruchu. Postanowił zatrzymać swój samochód i podejść wraz z inną osobą do podejrzanie wyglądającego pojazdu. Okazało się, że na miejscu kierowcy siedzi nieprzytomny mężczyzna.

Mężczyzna nie reagował na pukanie w szybę i wołanie oraz nie dawał żadnych oznak życia. Policjant podjął decyzję o wybiciu okna, a następnie z pomocą drugiej osoby wyciągnął kierowcę na ulicę. Następnie niezwłocznie podjął się resuscytacji, a pomocnik wezwał w tym czasie służby ratunkowe. Zdarzenie zostało nagrane przez świadków, a wideo trafiło do sieci.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Czynności reanimacyjne były prowadzone aż do czasu przyjazdu służb ratunkowych. Po przyjeździe straży pożarnej policjant został niezwłocznie zastąpiony. Ostatecznie 63-latkowi udało się przywrócił funkcje życiowe. Następnie mężczyzna został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala.

Zobacz także: Dziennikarz zapytał o najnowszy sondaż. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić