o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Dagmara Smykla
|

Noworoczne orędzie Andrzeja Dudy. "Pokazaliśmy to, co w nas najlepsze"

43
Podziel się

Andrzej Duda wygłosił noworoczne orędzie do narodu. Jak można się było spodziewać, duża część mowy była poświęcona pandemii koronawirusa. "Wykazaliśmy się olbrzymią determinacją i poświęceniem", podkreślił prezydent.

Noworoczne orędzie Andrzeja Dudy. "Pokazaliśmy to, co w nas najlepsze"
(PAP)
bDAHvdsR

Andrzej Duda podziękował rodakom. W swoim orędziu noworocznym skierował wyrazy uznania i wdzięczność zwłaszcza do tych, "którzy stoją na pierwszej linii frontu walki z pandemią". Prezydent wymienił lekarzy, pielęgniarki, ratowników, diagnostów i innych pracowników służby zdrowia. Podziękował też nauczycielom, przedsiębiorcom, Żołnierzom Wojska Polskiego, funkcjonariuszom innych służb mundurowych i wolontariuszom wspomagającym działania medyczne i opiekuńcze.

My, Polacy, wykazaliśmy się olbrzymią determinacją i poświęceniem. Pokazaliśmy to, co w nas najlepsze: solidarność, życzliwość, gotowość do współpracy, zrozumienie – podkreślił Andrzej Duda.
bDAHvdsT

Noworoczne orędzie Andrzeja Dudy

Prezydent zaznaczył też, że na początku stycznia nikt nie spodziewał się tak ogromnych zmian i trudności. 2020 był rokiem "pełnym wyrzeczeń, dramatów, cierpienia". Andrzej Duda zwrócił się do wszystkich, którzy z powodu pandemii stracili kogoś bliskiego. "Niech nowy rok przyniesie państwu pocieszenie i ukojenie", życzył prezydent RP.

Prezydent wspominał wybory

Choć przeprowadzenie ich w sposób bezpieczny nie było proste, udało się to zrobić. Ponad 20 milionów obywateli poszło do urn, wiedząc, że każdy głos ma znaczenie. Dziękuję za to, niezależnie od tego, na kogo państwo głosowali – podkreślił Andrzej Duda.
bDAHvdsZ

2021 rok będzie czasem powrotu do normalności?

Prezydent wyraził nadzieję, że w 2021 roku będziemy stopniowo wracali do normalności, głównie dzięki narodowemu programowi szczepień. Podkreślił, że państwo jest przygotowane, a wszystkich eksperci zgodnie potwierdzają, że preparat jest bezpieczny i potrzebny. Andrzej Duda zaznaczył, że zaszczepi się przy pierwszej okazji i zachęca do tego wszystkich Polaków. To dzięki szczepionkom możliwy będzie rozwój gospodarczy naszego kraju.

Drodzy rodacy, wejdźmy w nowy 2021 rok mocni wiarą we własne siły i nadzieją na sprostanie wszelkim wyzwaniom, które w tych najbliższych dwunastu miesiącach czekają nas w życiu prywatnym i zawodowym. Wierzę, że będzie to dobry rok dla Polski i Polaków - zakończył orędzie Andrzej Duda.
Zobacz także: Zobacz też: 2020 był rokiem ważnych zmian dla kierowców. W życie zaczął wchodzić wyczekiwany pakiet
bDAHvdta
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDAHvdtu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(43)
Tomi
3 tyg. temu
Myślałem że wyprowadza się na Madagaskar. Reszta to hipokryzja i brednie.
Jan
3 tyg. temu
śmieszność nad śmiesznościami
Patriota
3 tyg. temu
Dlaczego on występując publicznie nie zakłada jarmułki?
bDAHvdtv
Gosc23
3 tyg. temu
A kto podziekuje tym..ktorzy pracuja nieustannie przez cala pandemie... w handlu na budowach..narazajac swoje zdrowie kazdego dnia, aby gospodarka.. nie padła?Od jutra duzo rzeczy drożeje... Czy nie mozna tego powstrzymac w podziękowaniu ze razem trwamy w tym wszystkim?
Kibic
3 tyg. temu
Zamilcz.
Najnowsze komentarze (43)
niedowiarek
3 tyg. temu
Tak, My Polacy wykazaliśmy się dużą determinacją, stając okoniem do nieodpowiedzialnych poczynań rządu. Nie o koronkę tu chodzi, tylko nabicie kabzy Bigfarmą i innym zarazą. ściema i oszustwo.
Obywatel
3 tyg. temu
W Duda a może zaszczepimy się wspólnie? Będziesz Ty i ja.ja potasuje szczepionki i wstrzymujemy sobie ich zawartość.no co?jesteś na to gotowy i chętny?czy wymiekiasz?
m...
3 tyg. temu
drodzy polacy ... znaczy będzie o wiele drożej
AAAAAA
3 tyg. temu
Lepiej jak by milczał.
umu
3 tyg. temu
Zabrzmiało orędzie "wczesnym Gierkiem".
Ekonom
3 tyg. temu
drodzy to wy jesteście w utrzymaniu
Adela
3 tyg. temu
""Pokazaliśmy to, co w nas najlepsze: solidarność, życzliwość, gotowość do współpracy, zrozumienie – podkreślił Andrzej Duda.""--hahaha! aależ obłuda ten Duda! przecież my skaczemy sobie do gardeł z byle powodu dzięki towarzyszom z jedynie słusznej partii! iii jemu,Dudzie, który gardzi warszawką, wrocławką iii innymi.
Aldi
3 tyg. temu
Myślałem że ptak Dudek wygląda ładniej
bDAHvdtn
pzt
3 tyg. temu
mowa trawa , oględne ględzenie- jak wszystkie orędzia
Dyn
3 tyg. temu
Dziękuje za wybory i od dzisiaj wprowadza kilkanaście podatków...tak w podziękowaniu.
Jkl
3 tyg. temu
Zaszczepi się przed kamerami strzykawką z chowającą się igłą, jak jego koledzy z innych państw, czy solą fizjologiczną???
Fun
3 tyg. temu
Przemówienie nie na kolanach?
Ktośtam
3 tyg. temu
Nie byłem, nie jestem i nigdy nie będę jego " Drogim rodakiem". ***** ***
XXX
3 tyg. temu
A kto to jest ten Duda
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić