Rafał Strzelec
Rafał Strzelec| 

"Nowy Nostradamus" nie ma wątpliwości. Mówi o III wojnie światowej

81

Kushal Kumar, sławny w Azji astrolog z Indii, jest nazywamy "nowym Nostradamusem". Mężczyzna ma już na koncie kilka celnych przepowiedni. Te najnowsze budzą przerażenie. Kumar uważa, że w najbliższym czasie możliwy jest nawet wybuch III wojny światowej. Jak uzasadnia swoją przepowiednię?

"Nowy Nostradamus" nie ma wątpliwości. Mówi o III wojnie światowej
III wojna światowa? "Nowy Nostradamus" nie ma wątpliwości (Getty Images)

Kushal Kumar jest hinduskim astrologiem, który do swoich przepowiedni wykorzystuje astrologię wedyjską, wskazującą na wpływ planet na procesy dotyczące człowieka i Wszechświata.

Kumar przewidział m.in. silne trzęsienie ziemi na początku 2024 roku. Teraz jednak jego przepowiednie są dużo bardziej niepokojące, bowiem dotyczą wybuchu III wojny światowej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Na Lewandowskim skupia się więcej rywali. "To tworzy przestrzeń dla naszych zawodników"

III wojna światowa. "Nowy Nostradamus" podał datę

Kushal Kumar jest nazywany przez wielu "nowym Nostradamusem". Podobnie jak francuski astrolog z XVI wieku prognozuje wydarzenia mające tragiczne skutki dla całego świata. Hindus niedawno przedstawił, kiedy może dojść do wybuchu III wojny światowej.

Teraz jest najsilniejszy bodziec planetarny do wywołania III wojny światowej - uważa hinduski astrolog. Jak podaje serwis timesnownews.com, według Kushala Kumara wybuch III wojny światowej może nastąpić już 18 czerwca. Astrolog uważa, że od pewnego czasu dochodzi do napięć, które wskazują na zbliżający się kryzys.

Ma na myśli napięcia między Koreą Północną i Południową, Rosją i NATO oraz wojnę na Bliskim Wschodzie. Wspomniał też o śmierci prezydenta Iranu Ebrahima Raisiego w katastrofie helikoptera. Zauważył też, że Rosja wysłała swoje okręty w kierunku Kuby, co przypomina kryzys kubański z początku lat 60. XX wieku.

Obawy o wybuch III wojny światowej

III wojna światowa pojawia się w wielu przepowiedniach. Niestety, w ostatnim czasie również politycy mówią o potencjalnym konflikcie między NATO i Rosją lub między Chinami i USA, co tylko podgrzewa emocje i budzi niepokój ludzi na całym świecie. Również słynny Zegar Zagłady wskazuje, że do apokalipsy zostało umownych 90 sekund. Drugi rok z rzędu jest ustawiony najbliżej północy.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić