Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Obrzydliwe! Napisała to do matek niepełnosprawnych dzieci

306
Podziel się:

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych opublikował treść komentarza kobiety, która w mediach społecznościowych w skandaliczny sposób wypowiadała się o osobach niepełnosprawnych. Organizacja zamieściła także zdjęcie internautki. Obok jej słów nie można przejść obojętnie. Zobaczcie sami, co napisała.

Obrzydliwe! Napisała to do matek niepełnosprawnych dzieci
Dojrzała kobieta zamieściła skandalicznej treści komentarz w sieci (Facebook, OMZRiK)

O sprawie informuje na Facebooku Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, czyli pozarządowa organizacja, która walczy z przejawami dyskryminacji z powodu pochodzenia, narodowości, orientacji seksualnej i innych. Jak dowiadujemy się z wpisu, dojrzała kobieta zamieściła w sieci komentarz o skandalicznej treści.

Inwestować należy w zdrowych ludzi, z niepełnosprawnego społeczeństwo nie ma żadnego pożytku, tylko rentę trzeba im potem dawać. Pani pisała powyżej, że dobro wraca, do pani jak widać już wróciło w postaci córci debilki. Może pani chłop impotentem nie był, ale stać go było jedynie na spłodzenie upośledziucha - napisała internautka do matki dziecka z niepełnosprawnością.

Jak podaje OMZRiK, powyższy komentarz zamieściła kobieta o imieniu Grażyna, która podpisuje się w sieci jako absolwentka warszawskiego liceum. Najbardziej szokuje fakt, że sądząc po zdjęciach zamieszczonych przez organizację, autorka skandalicznego komentarza jest dojrzałą kobietą. Nie jest to więc wybryk młodej osoby.

Polskie prawo wciąż nie pozwala ścigać z urzędu znieważenia z uwagi na niepełnosprawność. Można z oskarżenia prywatnego. Jednak to długa droga i kosztowna, dlatego niewiele osób się na nią decyduje - informuje OMZRiK.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zaproponował pokrzywdzonej, że organizacja sfinansuje jej prawnika i poniesie koszty procesu, by autorka obrzydliwego komentarza stanęła przed sądem.

"Ciekawe, co by powiedziała, gdyby przytrafił jej się wypadek i stała się niepełnosprawna. Nie życzę tego", "Obrzydliwa kobieta! Myślę, że do niej "dobro" też powróci" - komentują sprawę internauci.
Zobacz także: Czas na zaciskanie pasa? PiS przed trudnym egzaminem
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(306)
Gucio
4 tyg. temu
I tak ma lepiej niż te, którym "wyjątkowe" dzieci codziennie malują odchodami ściany.
Amnia
4 tyg. temu
Wstrętne babsko.Niewiadomo co ją może jeszcze w życiu spotkać
NS..
4 tyg. temu
Jak można ścigać z urzędu Grażynę jak sama potrzebuje mózgu
Jan 1948
4 tyg. temu
Do utylizacji. Z takim móżdżkiem w społeczeństwie nie ma miejsca.
Bella
miesiąc temu
Pani trochę ma coś z głową ale znam przypadek gdzie ksiądz wiele lat temu zorganizował na prośbę rodziców pierwszą komunię dla niepełnosprawnych dzieci. Cel szczytny tylko że na kazaniu podczas tej mszy wygłosił do rodziców tekst: ludzie jak nagrzeszyliscie że was Bóg takimi dziećmi pokarał. Sytuacja była bardzo przykra zarówno dla rodziców jak i części dzieci niepełnosprawnych które nie były upośledzone umysłowo tylko niepelnosprawne fizycznie i doskonale rozumiały sens słów tego księdza. Skoro wielebny tak skandalicznie potrafił się zachować to ci się spodziewać po jakiejś pustej blondynce.
duperelczyk
miesiąc temu
Polska "pańcia" .
Ala
miesiąc temu
Ok.wyraziła swoje zdanie,i zaraz brudy się wylał.Nie obraziła niepelnosprawnych ani ich rodzin.Stwierdzila,że ci chorzy ludzie nie wnoszą swojej pracy w rozwój społeczny,więc powiedziała prawdę,..Ale skoro najłatwiej opluwać,to z tych komentujących proszę napisać,kto z was i w jaki sposób pomaga takim rodzinom!?
gizmo
miesiąc temu
Ciekawe czy ma swoje dzieci pełnosprawne, bo to, że ona jest ułomna intelektualnie, nie ulega wątpliwości. Ale czego się można spodziewać po blondynce.
derek
miesiąc temu
Ktoś rozpoznał to coś na fotce ??? Dawajcie namiary.
Normalny
miesiąc temu
Wszystko potraficie znaleźć to dlaczego takiego śmiecia z imienia i nazwiska oraz fotografii nie opublikuje cie.
Ewa
miesiąc temu
Ale dlaczego nie publikujecie nazwiska tej baby, przecież ona to pisała jawnie i pod swoim nazwiskiem, co innego publikacje prywatnych wiadomości ale ja bym chętnie poznała i napisała coś od siebie
eeee
miesiąc temu
Rusek
fun
miesiąc temu
To już nie jest człowiek
fun
miesiąc temu
To już nie jest człowiek......
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić