o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
JKM
|

Szokująca historia. Małgorzata oddała 3 nastoletnich dzieci do domu dziecka

277
Podziel się

Pani Małgorzata zdecydowała się oddać swoje nastoletnie dzieci do domu dziecka. Tłumaczy, że nie chciały być z nią i jej nie słuchały. Kobieta twierdzi, że bardzo je kochała i nadal kocha.

Szokująca historia. Małgorzata oddała 3 nastoletnich dzieci do domu dziecka
Matka oddała troje dzieci do domu dziecka (zdj. ilustracyjne) (Getty Images)
bDXGhjsl

Matka oddała do domu dziecka troje nastolatków. Obecnie mają 14-, 16- i 18 lat. Ich ojciec wyjechał kilka lat temu do pracy w Anglii. Reportaż o rodzinie przygotowali dziennikarze programu "Uwaga" TVN.

Matka oddała własne dzieci do domu dziecka. "Słuchały tylko ojca który je przekupywał"

Pani Małgorzata ma niebieską kartę, sama też doświadczyła przemocy ze strony męża. Opiekę nad dziećmi od lat sprawuje kurator i pracownicy ośrodka pomocy społecznej.

bDXGhjsn

Rodzeństwo twierdzi, że matka nie zachowywała się w stosunku do nich w porządku. – Byłam dla niej śmieciem, k…, s…, dz… Nie było dnia, żeby mnie tak nie nazywała – mówi Martyna, córka pani Małgorzaty.

Kobieta nie ma jednak sobie nic do zarzucenia. Twierdzi, że była dobrą matką, choć zdarzało się dzieci uderzyć. Przyznaje także, że były jej niepotrzebne już wcześniej.

Ale chcę być matką, tylko chcę, żeby dzieci były normalne – twierdzi pani Małgorzata w reportażu TVN.
bDXGhjst

Pani Małgorzata twierdzi, że miała z dziećmi kłopoty wychowawcze. – Nie słuchały mnie, tylko ojca który przekupywał je elektroniką albo pieniędzmi. Od 2017 roku wpłacał je tylko na konto córki – mówi.

Jakiś czas temu matka wyjechała do pracy do Niemiec. Dzieci zostały w tym czasie z babcią. Szybko jednak pani Małgorzata musiała wrócić do domu, bowiem jeden z synów wyjawił rodzinie, że jest gejem.

Reakcja była straszna. Był płacz i wyzwiska. Ale najbardziej potrafiła mi dopiec babcia. Straszyła mnie, że nie będzie pod swoim dachem trzymać geja. Kazała mi się wynosić – opowiada Mariusz w reportażu "Uwagi".
bDXGhjsu

Sprzedała syna obcemu mężczyźnie za 500 zł. Sprawą ma zająć się prokuratura

Kobieta wyjechała z synem do Warszawy do człowieka w którym zakochał się jej syn. Tam oddała mu dziecko pod opiekę. Nastolatek był w stolicy przez miesiąc.

Z relacji świadków wynika, że matka wzięła pieniądze od człowieka starszego o prawie 30 lat od jej syna. Okazało się, że Mariusza. – Pisała przy mnie oświadczenie na parkingu w Jankach, podpisała się i dała oświadczenie, a facet wyjął 500 zł – opisał pan Maciej, brat Małgorzaty.

Całą sprawę ma wyjaśnić prokuratura oraz sąd. Okazuje się, że Mariusz opowiedział kuratorce o całej sytuacji, ta jednak sprawy nigdzie nie zgłosiła. – Chyba nie chcieli, żeby sprawa wyszła na jaw – ocenił pan Maciej w programie "Uwaga" TVN.

bDXGhjsv

Ojciec rodzeństwa przekonuje, że nie ma jak zaopiekować się dziećmi. Zabranie ich do Anglii miałoby być dla niego nieopłacalne finansowo. Z kolei matka chce odzyskać najmłodszego syna. Tylko jego.

Córka sprawiała mi problemy, wykańczała mnie psychicznie – tłumaczy pani Małgorzata. Problemem z drugim synem ma być to, że jest gejem – Tu jest małe otoczenie, każdy mnie tu zna. (…) Chciałabym, żeby podjął się leczenia. Może wtedy wystąpię o to, żeby do mnie wrócił – mówi matka.

Obejrzyj także: Wataha dzikich psów zaatakowała dziecko. Przerażające nagranie z monitoringu

bDXGhjsw
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDXGhjsO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(277)
Sowa
2 dni temu
Szkoda młodych ludzi bo ich życie dotąd to droga do powielania patologii!
Gość
3 dni temu
Dzieci prawie pełnoletnie co oznacza że 500+ się kończy więc teraz matka już ich nie potrzebuje. Chcę odzyskać tylko młodszego syna bo na niego jeszcze coś dostanie. Takich historii będzie więcej....smutne
phdtoja
3 dni temu
Bardzo podstępnie przemycone drugie dno w powyższym artykule. Tak przygotowywuje się społeczeństwo. Zgroza!
bDXGhjsP
Xyz
3 dni temu
Modelowy wyborca PiSu.
Matka
4 dni temu
Nie dziwie się wcale, kto nie miał nastolatka w domu niech nie ocenia. Trójka ??;) szacunek dla Matki.
Werta
5 dni temu
A na co pezeznaczala pieniadze coreczka od madrego tatusia? Nie podoba mi sie ,ze za wszystko wini sie mamuske ,a nie i tatuska .Skad wiecie co te dzieciaki robily i jak sie zachowywaly przy matce.Czy madry tatus faktycznie nie buntowal swoje pociechy.A , moze to dzieci z piekla rodem.No , kto to wie jak tam bylo.
danbod
5 dni temu
Rodziła bo wszyscy rodzą i nigdy dzieci nie chciała... smutne to i straszne że one ponoszą konsekwencje. Ojciec też nieporozumienie.
kasa
5 dni temu
Dzieciom potrzebni są mądrzy rodzice. Ojciec, który przelewa kasę tylko na konto niepełnoletniej córki????!!!! Dlaczego facet olewał swoje obowiązki i nikt się ty nie zajął. To, że pojechał do pracy nie zwalnia go od równego traktowania dzieci i przekazywania przynajmniej połowy kosztów utrzymania osobie, której zostawił je pod opiekę. Pełnoletni syn "wywieziony" przez matkę- raczej mu pomogła dotrzeć na miejsce bo nie potrzebował jej zgody. Matka oddała do domu dziecka a co na to ojciec?
gorycz
5 dni temu
Niektórzy jednak nie powinni mieć dzieci. Po prostu się do tego nie nadają. Już nie mówiąc o tym, jak nierozgarnięci rodzice potrafią krzywdzić psychicznie swoje potomstwo.
NS..
5 dni temu
Dostałaa od niego 500+ ?
wera
5 dni temu
gdyby były młodsze to dla 500+ by je trzymała. to nie matka to nawet gorzej niż zwierzę
Mirka
5 dni temu
Totalnie patologiczna matka i taki sam patologiczny ojciec. Oświadczenie ojca, że zabranie dzieci do siebie "nie opłaca się finansowo" to jakaś porażka! Matka żąda od syna leczenia z czegoś, co chorobą nie jest. Tak się kończy całkowity brak akceptacji dzieci takimi, jakie są. O tej sprzedaży już nie wspominam, bo za handel ludźmi (tu swoim dzieckiem!) zwyczajnie idzie się na wiele lat do pierdla. A na szacunek u dzieci to trzeba sobie zasłużyć. Kochać. Wychowywać, uczyć szacunku dla ludzi i świata.
nick
5 dni temu
Ballada o Januszku
bDXGhjsH
Dzieciom wszy...
5 dni temu
Dzieciom wszystko wolno żadnego szacunku dla rodziców tylko wszystkiego chcą.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić