o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Ojciec prawie zatłukł niemowlę, a matka go kryła. "Kochałam go"

49
Podziel się

Przed sądem w Łodzi stanęli wyrodni rodzice oskarżeni o usiłowanie zabójstwa swojej 4-miesięcznej córki. 27-letni Kacper J. przyznał się do znęcania nad dzieckiem. Jego partnerka wiedziała, że katuje ich córeczkę, ale mimo to go kryła.

Ojciec prawie zatłukł niemowlę, a matka go kryła. "Kochałam go"
Zatrzymany stanął przed sądem. (Policja)
bDZpqWet

Przed łódzkim sądem stanęli rodzice ponad rocznej Tosi. 28-letnia Agata K. i 27-letni Kacper J. są oskarżeni o usiłowanie zabójstwa swojej córeczki, znęcanie się nad nią ze szczególnym okrucieństwem i spowodowanie obrażeń zagrażających życiu.

Sprawa wyszła na jaw w grudniu 2019 r. 4-miesięczna wówczas dziewczynka trafiła do szpitala z urazami wewnątrzczaszkowymi i siniakami. Przeszła neurochirurgiczną operację ratującą życie.

bDZpqWev

Okazało się, że dziecko już dwa miesiące wcześniej trafiło do szpitala z obrażeniami głowy. Wtedy także przeszło operację. Po tym zdarzeniu szpital zawiadomił sąd rodzinny, który ustanowił kuratora dla rodziny.

Początkowo Agata K. tłumaczyła, że do obrażeń u córki doszło, gdy przewróciła się, trzymając ją na rękach. Później twierdziła, że jej partner znęcał się nad córką, gdy jej nie było w domu i szukała pracy. Kobieta wiedziała o tym, ale kryła mężczyznę, by nie trafił do więzienia.

Miałam wziąć winę na siebie, bo on był karany. [...] Kacper powiedział, że mam nic nie mówić, bo nie chce iść do więzienia, a jak pójdzie do więzienia, to ja tego gorzko pożałuję - wyznała 28-latka.
bDZpqWeB
Wstydziłam się komukolwiek powiedzieć, że dzieje się u nas źle. Wierzyłam, że Kacper rzuci leki, od których był uzależniony. Powiem szczerze: kochałam go - powiedziała kobieta cytowana przez "Fakt".

Ojciec katował niemowlę. Tłumaczył, że to przez uzależnienie

Kacper J. przyznał się do znęcania nad dzieckiem, ale nie do usiłowania zabójstwa. Podkreślił, że to on odpowiada za wszystkie obrażenia Antosi, a swoją agresję tłumaczył uzależnieniem od leków.

Leki przesłaniały mi cały świat. One były celem mojego życia, a nie rodzina. Powinienem zostać skazany, zasłużyłem na to - powiedział.
bDZpqWeC

Para przyznała przed sądem, że opieka nad dzieckiem ich przerosła i nie dorośli do roli rodziców. Wyznali nawet, że planowali oddać dziewczynkę do okna życia. Za usiłowanie zabójstwa Antosi grozi im nawet dożywocie.

Zobacz także: Ukradła pieniądze z dziecięcej skarbonki. Wszystko nagrała ukryta kamera

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDZpqWeW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(49)
Brak
2 miesiące temu
słów.
ehhhh
2 miesiące temu
a kurator za co brał pieniądze?
kiu
2 miesiące temu
szkoda malucha moze zabrzmi to okrutnie ale jak maluch ma całe zycie cierpiec i byc od kogos zalezny to moze niech go bozia zabierze do swoich aniłków
bDZpqWeX
76 rocznik
2 miesiące temu
Łobuz kocha najbardziej... A później- samotna matka trójki dzieci pozna spokojnego domatora...
Gosć
2 miesiące temu
500 plus to za mało 5000 plus dajcie patusom a my będziemy na nich zapieprzac. Wychowałam 2 dzieci bez 500 plus i pracowałam i dzieci dobrze wychowałam. A teraz państwo patologię szerzy i dzieci patologii będą powielać czyny swoich patologicznych rodziców.
Emeryt
2 miesiące temu
Nikt nigdy nie słyszy przeraźliwego płaczu dziecka w takich sytuacjach. Winni są wszyscy którzy wiedzieli a nic nie zrobili by ten horror przerwać! A matka z ojcem do obowiązkowej kastracji bo nie zasługują by być jeszcze kiedyś rodzicami
Mama
2 miesiące temu
Biedne, bezbronne maleństwo. Tulę cię mocno serduszko
Anka
2 miesiące temu
Szkoda że nie zostawiła dziecka w oknie życia. Miałoby przynajmniej zdrowie i szansę na kochających rodziców
Jddj
2 miesiące temu
Polska patologia.
Pytam
2 miesiące temu
Kiedy zapłacicie podatek od reklam agencji towarzyskich ?
Dianadi
2 miesiące temu
Kochała go, no szkoda że swojego dziecka nie kochała
Temida
2 miesiące temu
Jedyna słuszna kara,to kara śmierci
Nic
2 miesiące temu
Jedyna słuszna kara, kara śmierci
bDZpqWeP
ccc
2 miesiące temu
no właśnie!!! najważniejsze, że MAMA I TATA SIĘ KOCHAJĄ!!!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić