Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Orchowiec. Ręka dostała się do mechanizmu. Potrzebny był śmigłowiec

20

Do zdarzenia doszło w województwie lubelskim. 58-latka brała udział w pracach polowych, przy których wykorzystywano ciągnik rolniczy z siewnikiem do rzepaku. W pewnym momencie dłoń kobiety dostała się w mechanizm urządzenia. Konieczna była pomoc Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Orchowiec. Ręka dostała się do mechanizmu. Potrzebny był śmigłowiec
58-latka została poważnie ranna, gdy jej ręka dostała się w mechanizm maszyny rolniczej (Policja Lubelska)

Jak ujawnia rzecznik Policji Lubelskiej, poszkodowana kobieta to mieszkanka gminy Gorzków. Do wypadku doszło, kiedy ręka kobiety została wciągnięta w "ślimak" siewnika do rzepaku.

Wypadek przy pracach polowych. Gdzie jest ranna 58-latka?

Ze względu na swoje obrażenia kobieta została skierowana do Polikliniki Urazowej w Lublinie. Na miejsce wezwano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zajął się przetransportowaniem 58-latki.

Dokładne okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione przez policję. Zdarzenie skłoniło funkcjonariuszy z województwa lubelskiego do wystosowania specjalnego apelu.

Rzecznik policji przypomniał mieszkańcom województwa o konieczności zachowania szczególnej ostrożności w trakcie prac polowych. Jak zaznaczył, do wypadków najczęściej dochodzi w wyniku pośpiechu, nieuwagi oraz lekceważenia podstawowych zasad bezpieczeństwa. Nie wiadomo jednak, czy właśnie takie były przyczyny wydarzenia w miejscowości Orchowiec.

Zobacz także: Zobacz też: Wypadek wywrotki. Spadła z wysokiej skarpy
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić