aktualizacja 

Oto hierarchia rosyjskich złodziei. Przechwycono rozmowę żołnierzy Putina

Grabieże, anarchia i bezprawie – tak wygląda "russkij mir" w obwodzie chersońskim - donosi Służba Bezpieczeństwa Ukrainy. W przechwyconej rozmowie żołnierz opowiada, jak funkcjonariusze FSB ścigają się nawet o skradziony samochód.

Oto hierarchia rosyjskich złodziei. Przechwycono rozmowę żołnierzy Putina
Rosyjski żołnierz opowiedział o skali kradzieży w obwodzie chersońskim (EPA, PAP, SERGEI ILNITSKY)

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy regularnie przechwytuje rozmowy rosyjskich żołnierzy, które często są dowodem rosyjskich zbrodni i pokazują skalę kradzieży dokonanych przez Rosjan w Ukrainie. Okazuje się jednak, że kradną nawet u swoich, a szczególnie agresywni są funkcjonariusze FSB.

Skradziony samochód dla "szefa policji"

W przechwyconej rozmowie żołnierz skarży się, że FSBowcy walczą nawet o skradziony samochód. W jednym z przypadków mieli przekazać go samozwańczemu szefowi policji w obwodzie chersońskim. - Znaleźliśmy skradziony samochód! I co się w końcu wydarzyło? FSBowcy zabrali! Poje***ni są! - skarży się żołnierz.

To my ją ukradliśmy! I nic im nie zrobisz... Jest dla człowieka, który jutro zostanie szefem policji. A dlaczego jeździsz skradzionym autem, k**wa? Taki z ciebie szef policji, k**wa? - skarży się rosyjski żołnierz.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

"Teraz będzie taka anarchia"

Jak mówi, opowiedział o tym swojemu dowódcy, na co ten spokojnie odparł: "No, teraz będzie taka anarchia, k**wa!". - I podczas gdy w rosyjskich oddziałach panuje anarchia, nasi obrońcy mają ten sam cel – zwrócić wszystkie czasowo okupowane terytoria. Codziennie pracujemy na nasze zwycięstwo – podkreśla SBU.

Zobacz także: Gigantyczna eksplozja rosyjskiego czołgu T-80BV. Ukraińska artyleria w akcji
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić