Patostreamer Daniel "Magical" Z. i jego matka Małgorzata "Gocha" Z. idą do więzienia

207

Patostreamer Daniel "Magical" Z. i jego matka Małgorzata "Gocha" Z. niebawem otrzymają wezwania do stawienia się w zakładzie karnym. Ile czasu tam spędzą?

Patostreamer Daniel "Magical" Z. i jego matka Małgorzata "Gocha" Z. idą do więzienia
Daniel "Magical" Z. (YouTube)

Portal torun.naszemiasto.pl donosi, że "po długiej batalii są prawomocne zarządzenia sądu o wykonaniu kar pozbawienia wolności: roku dla Daniela Z. i ośmiu miesięcy dla Małgorzaty Z".

Zaznaczono, że teraz mogą się spodziewać tzw. biletów do więzienia. Jeżeli dwa razy nie odbiorą awiza, sąd może zarządzić doprowadzenie obojga do zakładu karnego przez policję.

Teoretycznie mogą jeszcze uniknąć więzienia. Pozostało im wnioskowanie o odroczenie kary i wstrzymanie wykonania do czasu rozpoznania wniosku przez sąd lub ubieganie się o dozór elektroniczny.

Odwieszony "Magicalowi" rok więzienia to kara, którą wymierzono mu w przeszłości za publiczne (podczas streamu) nakłanianie matki i jej konkubenta do składania fałszywych zeznań na komisariacie - zaznacza torun.naszemiasto.pl.

Małgorzacie Z. odwieszono natomiast karę 8 miesięcy więzienia. Wszystko za sprawą tego, że nie zaniechała udziału w streamach czy też picia alkoholu.

Patostreaming sposobem na życie

Daniel Z. to młody mieszkaniec Torunia. Uznał, że dobrym sposobem na życie jest patostreaming. Prowadził mocno kontrowersyjne transmisje i sporo na tym zarabiał. W trakcie przekazów "na żywo" alkohol lał się strumieniami. Były też wulgaryzmy i agresja. Internautom się to spodobało. Masowo wpłacali pieniądze, by móc komentować patologiczne poczynania.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić