Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Zelt ma problem. Właśnie zerwano z nim współpracę

341
Podziel się:

Piotr Zelt, który nazwał rzeczniczkę Straży Granicznej "twarzą bestialskich, bandyckich standardów", mocno naraził się nie tylko partii rządzącej. Popularny aktor został skrytykowany przez polityków i komentatorów. Tymczasem policja w Opolu zerwała z nim wszelaką współpracę.

Zelt ma problem. Właśnie zerwano z nim współpracę
Zelt obraził rzeczniczkę Straży Granicznej. Policja zrywa z nim współpracę (AKPA, AKPA, Jacek Kurnikowski)

Aktor Piotr Zelt, kojarzony głównie z rolą w "13 posterunku", na Facebooku zamieścił wpis, do który zobrazował wizerunkiem rzeczniczki Straży Granicznej, ppor. Anny Michalskiej, od kilku tygodni przekazującej na bieżąco informacje dotyczące sytuacji na granicy.

Pani "rzecznik" SG, twarz bestialskich, bandyckich standardów państwa PiS - podpisał zdjęcie z ekranu telewizora, które udostępnił na swoim Facebooku.

Zelt szybko zreflektował się i usunął wpis z mediów społecznościowych. W internecie jednak nic nie ginie i screeny krążą po sieci. Na popularnego aktora spadła fala krytyki, a politycy związani z Prawem i Sprawiedliwością nie zostawili na nim suchej nitki.

Dotychczas Zelt był ambasadorem akcji "Trzeźwy poranek na A4" prowadzonej przez opolską policję. Miała ona wyeliminować z ruchu nietrzeźwych lub znajdujących się pod wpływem środków odurzających kierowców. Policja w Opolu, po ostatnim wpisie Zelta, nie chce mieć z nim nic do czynienia.

W związku z obraźliwymi wpisami dotyczącymi rzeczniczki Straży Granicznej, KWP w Opolu zrywa współpracę z Panem Piotrem Zeltem. Nie są akceptowane dla nas wypowiedzi obrażające przedstawicieli innych służb mundurowych. Jego wcześniejsze wypowiedzi nie były nam znane - czytamy.

Zelt jak Kurdej-Szatan

To nie pierwsza taka sytuacja wśród polskich aktorów. Na początku listopada aktorka Barbara Kurdej-Szatan opublikowała w swoich mediach społecznościowych wpis, w którym nazwała funkcjonariuszy Straży Granicznej "maszynami bez serca i mózgu" oraz "mordercami".

Kurdej-Szatan szybko przeprosiła za swoje słowa, jednak jej reputacja została mocno nadszarpnięta. Straciła także pracę w popularnym serialu "M jak Miłość", emitowanym w TVP 2.

Zobacz także: Ks. Isakowicz-Zaleski chce pomóc na granicy. Mówi o reakcji na wpis
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(341)
Czarek z 13-t...
8 miesięcy temu
"5 gwiazdek" dla tego tu mana
jasiek
9 miesięcy temu
zelt...i wszystko jasne
gosc
9 miesięcy temu
,,inteligentny wyraz twarzy,,
danny
9 miesięcy temu
Kurdej- Szatan, Zelt- wzorce patriotyzmu. Wstydźcie się, ludzie, żeby w obliczu zagrożenia i konfliktu miedzynarodowego opluwać tych, którzy strzegą granic naszego kraju. Niepojęte w innych, normalnych czasach. Mam nadzieję, ze ci państwo znajdą się na długo na marginesie. A swoją droga, skąd bierze się w celebrytach taka nienawiść do własnego kraju?
Lech
9 miesięcy temu
Jak mozna obrażać naszych bohaterów, przecież oni walczą i narazaja swoje zycie.A jeszcze się ich czepiają.Brawo dla porucznik Ani Michalskiej ktora z narazeniem zycia walczy z tymi wszystkimi wrogami Polski.Ochroni ona nas wszystkich
Xxxxx10
9 miesięcy temu
A ten pań lustro ma !!!???? jak można o kimś coś takiego mówić długi do nieba a ........ Bardzo dobrze ze zajmuje się tym prokuratura !!!! zaznaczamy że każdy ma swoje zdanie i dobrze ale to nie znaczy że można tak obrażać i siedzieć w domciu WSTYD
Slayer
9 miesięcy temu
Kompletnie gościa nie rozumiem. To tak jakby jakiś PiSior napisał "Zelt - twarz wyborcy złodziejskiej Platformy", a później się tłumaczył, że to był atak na PO, absolutnie nie na bardzo szanowanego przez niego aktora :-/
Emeryt
9 miesięcy temu
BRAWO RZĄD BRAWO PIS NIECH ŻYJE POLSKA BRONIĆ NASZEJ GRANICY A CELEBRYCI NIECH NAS POCAŁUJA
Sss
9 miesięcy temu
Tempa jak Arni
Coletta37
9 miesięcy temu
On nie musiał w serialu udawać głupka to była rola tylko dla niego. To czlowiek nie wart uwagi.
Jaromir
9 miesięcy temu
Trzeba być wyjątkowo wręcz bezgranicznie tępym by mając taką facjatę jak zelt, oceniać wygląd kogokolwiek.
Aghj1234
9 miesięcy temu
Co za kolejny łoś
hahaha
9 miesięcy temu
Nie chciałam oceniać PO wyglądzie, ale niestety miałam rację...!
rafałekt
9 miesięcy temu
nie wiem ,nie znam , nie widziałem nie słyszałem....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić