Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Patostreamer z Łodzi skatowany po streamie. "Do końca życia będę kaleką"

164
Podziel się:

Paweł Z., posługujący się w internecie pseudonimem "Proboszcz", jest zmuszony wziąć udział w procesie. Patostreamer nie występuje jednak w roli oskarżonego – został ciężko pobity przez Krzysztofa W., któremu postawiono zarzut usiłowania zabójstwa.

Patostreamer z Łodzi skatowany po streamie. "Do końca życia będę kaleką"

Do pobicia Pawła Z. doszło w maju 2021 roku po spotkaniu, które "Proboszcz" transmitował na żywo. W trakcie suto zakrapianej alkoholem imprezy patostreamer pokłócił się z Krzysztofem W., swoim przyszłym oprawcą.

"Proboszcz" – pobicie. Patostreamer stał się niepełnosprawny

Paweł Z. opuścił imprezę, jednak kolega ruszył za nim. Jak relacjonuje Super Express, oskarżył on patostreamera, że ukradł należące do niego przedmioty. W konsekwencji doszło do sprzeczki, w trakcie której Krzysztof W. dotkliwie pobił kolegę.

Dwa razy prosiłem do, żeby je oddał. On mówił, że nic nie wziął, dlatego go uderzyłem. Jak się przewrócił, to uderzałem go nogą w głowę – zeznawał Krzysztof W. (Super Express).
Zobacz także: Zobacz też: "Kamerzysta płakał jak nagrywał". Tym spotem Polska chce walczyć z dopalaczami

"Proboszcz" został tak dotkliwie pobity, że ocknął się dopiero w szpitalu. Patostreamer podkreśla, że w wyniku ataku stał się osobą z niepełnosprawnością – ma uszkodzoną prawą część mózgu, niedowład prawej strony ciała, stracił także słuch w prawym uchu i wzrok w prawym oku.

Mam uszkodzoną prawą część mózgu. Mam niedowład prawej strony ciała, nie słyszę na prawe ucho, nie widzę na prawe oko. Do końca życia będę kaleką – podkreślał Paweł "Proboszcz" Z (Super Express).

W poniedziałek 18 października rozpoczął się proces Krzysztofa W. Toczy się przed sądem w Łodzi (woj. łódzkie), a W. nie przyznaje się do usiłowania zabójstwa, zapewniając, że chciał jedynie pobić, a nie zabić "Proboszcza". Sam patostreamer podzielił się wrażeniami z rozprawy ze swoimi fanami. Zrobił to w trakcie transmisji na żywo na YouTube.

Jeżeli chodzi o zeznania, to mogę tylko powiedzieć tyle, że wszystkie te zarzuty co o mnie (....), to okazały się zbite przez sąd i prokuratorkę, wyssane (...) przez nich jako element obrony i tyle – relacjonował fanom "Proboszcz".
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(164)
Tata
rok temu
Jakby poszedł do normalnej pracy to mózg miałby cały do tej pory.
myslacy
rok temu
teraz to chyba naprawde jest patostreamerem ?
uhhyy
rok temu
Ale tragedia dwóch pijakow się pobili s rutera zrobił się ofiarą. A trzeba było iść do normalnej pracy. Zacznij zbierać już na pampersy bo za miesiąc Cię fb wygumkuje
6p-[k
rok temu
ja bym zabił tego co okrada grobowce na cmentarzu , łom i zakatowac tego jak ktoś to widzi nie wachac sie tu policja nie pomozee
Tomek
rok temu
to teraz dopiero bedzie pato, chyba mu o to chodzilo
Body
rok temu
Jeśli uszkodzona została prawa półkula mózgu, to niedowład powinien dotyczyć lewej strony ciała, lub jeżeli prawa strona ciała niedomaga, to lewa pókula muzgu jest uszkodzona. To podstawy anatomii człowieka 😅, więc ktoś tu jaja sobie robi🤣
ehhhh
rok temu
Jak nie widzi na prawe oko i nie słyszy na prawe ucho to ma uszkodzoną lewą część mózgu ;) Coś kręci
pmm
rok temu
Pamiętacie jak bił w głowę, butelką dla Małysza? Zasłużył sobie na kalectwo tylko szkoda, że za nasze podatki.
Metallica 44
rok temu
Pato to najgorsze dna ma za swoje
Milicjant
rok temu
Jp na 50%
Krys
rok temu
zawsze mi się wydawało, ze prawa półkula odpowiada za lewą stronę ciała
Vini
rok temu
Kto to jest pato cos tam?
antek
rok temu
czego wy sie tak dziwicie ? przecież to celowo są zamieszczane takie artykuły, to jest celowy zabieg ! manipulacja strachem, pokazywanie tylko negatywnych rzeczy. Jest to jeden z celowych zabiegów zniewalania ludzi. Wpływanie na psychikę człowieka...ludzie nad tym siedzą i rozmysla cała grupa naukowcow. Przestancie byc baranami
Dawnyjegowidz
rok temu
Ten czlowiek jest tak nieodpowiedzialny za siebie ze kazdy jego wypad na miasto konczy się pobiciem , dopoki policja nie zapewni mu ochrony prawdopodobne jest ze dostanie znowu takie manty ze juz sie nie pozbiera a nawet zginie .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić