aktualizacja 

Pawłowicz z pistoletem. "Czasy są niebezpieczne"

455

Krystyna Pawłowicz ponownie zwróciła na siebie uwagę internautów. Sędzia TK udostępniła w sieci nietypową serię zdjęć, na których pozuje z bronią palną. "Czasy są niebezpieczne" - napisała w poście na Twitterze. Poprosiła też internautów o poradę.

Pawłowicz z pistoletem. "Czasy są niebezpieczne"
Krystyna Pawłowicz (AKPA)

Krystyna Pawłowicz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Twitterze, gdzie jej konto obserwuje prawie 80 tysięcy osób, regularnie publikuje nowe posty.

Zwykle sędzia Trybunału Konstytucyjnego komentuje w nich bieżącą sytuację społeczno-polityczną w Polsce i na świecie, chwali się zdjęciami z podróży, zdarza się jej nawet pokazać zdjęcia z młodości.

Pawłowicz pokazała zdjęcie. "Czasy są niebezpieczne"

W środowy wieczór na profilu Pawłowicz pojawił się kolejny wpis. Tym razem była posłanka Prawa i Sprawiedliwości udostępniła zdjęcia, których internauci z pewnością się nie spodziewali.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ksiądz profesor nie ma złudzeń. "Upolitycznienie religii będzie rosło"w

70-latka dumnie pozuje na nich z bronią palną. W dłoni trzyma zabytkowy pistolet i mierzy nim przed siebie, wyglądając, jakby przygotowywała się do strzału. Sesję zdjęciową opatrzyła sugestywnym opisem.

Czasy są niebezpieczne, trzeba się nauczyć posługiwać bronią. Czy XIX-wieczny hiszpański pistolet na proch będzie dobry? Kupować? - zapytała żartobliwie w poście opublikowanym na Twitterze.

Pod postem sędzi TK zaroiło się od komentarzy, w których internauci dzielą się radami w kwestii doboru odpowiedniej broni. Okazuje się, że Krystyna Pawłowicz ma wśród swoich zwolenników sporo fanów ostrego oręża.

Proszę kupić coś o większej mocy, Pani Krystyno.
Ten pistolet będzie dobry, lecz polecam współczesny w kalibrze powszechnie dostępnym.
Dla osób nieobeznanych z bronią najlepsze są karabinki i ich pochodne.
Polecam CZ, albo polskiego VISa, a nie jakieś tam zabaweczki. No i strzelba na deser - piszą użytkownicy Twittera.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić