Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

PayPal pobierze pieniądze z konta. Co zrobić, żeby nie stracić 50 zł?

16
Podziel się

PayPal zmienia regulamin. Od grudnia będzie pobierał z naszego konta 50 zł. Co trzeba zrobić, żeby nie stracić tych pieniędzy?

PayPal pobierze pieniądze z konta. Co zrobić, żeby nie stracić 50 zł?
PayPal pobierze pieniądze z konta (Getty Images)
bEUxnnRx

PayPal od grudnia będzie pobierał pieniądze z nieaktywnego konta

PayPal od grudnia 2020 zmienia regulamin. Jego zapisy budzą dość spore kontrowersje. Dlaczego? Chodzi o kwestię pobierania pieniędzy z nieaktywnego konta.

bEUxnnRz

PayPal za utrzymanie nieaktywnego konta będzie pobierał kwotę 50 zł. Zapłacą ją wszyscy, którzy mają konto PayPal, ale go nie używają. Każdy posiadacz konta PayPal, który dostał na swoją skrzynkę mailową wiadomość o zmianach, powinien dokładnie przeczytać regulamin.

Ile pieniędzy zabierze PayPal?

PayPal wycenił utrzymywanie konta na 50 zł. Jak podaje tabletowo.pl, w nowym regulaminie widnieje zapis, informujący, że "opłata za brak aktywności będzie równa mniejszej z dwóch wartości: opłaty wymienionej poniżej [poniżej podano kwotę 50 zł – przyp.red.] lub salda pozostałego na koncie Użytkownika".

bEUxnnRF

Jak nie stracić pieniędzy? Aby PayPal nie pobrał nam z konta 50 zł, powinniśmy albo z niego korzystać, albo po prostu zamknąć konto PayPal.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUxnnSa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(16)
Lolek
rok temu
Pierdoły takie, że głowa boli, po co tworzyć konto gdzieś z czego korzystać nie ma się zamiaru. I wszyscy komentujący: łola Boga bo piniondze biero! Spróbuj jeden z drugim otworzyć konto w dowolnym banku, w którym też jest wsio za darmo,. ale tylko do czasu jak się będzie z niego korzystać, a jak nie to też wam wszystkim dowalą opłaty, proste? Proste jak sznurek w kieszeni.
Terka
rok temu
Próbowałam zamknąć konto niestety od dwóch dni mi się to nie udaje. Pojawia się komunikat o tym że w tym momencie jest to niemożliwe. Nie wiem co robić
Asia
rok temu
Właśnie zlikwidowałam konto...
bEUxnnSb
Kilero
rok temu
Tylko w takim dzikim kraju jak Polska można ludzi łoić za wszystko... W innych krajach bez opłat
JEdi
rok temu
Lol wystarczy mieć saldo 0 zł i po problemie, po co od razu usuwać konto xD
pawel
rok temu
jak zakręce kran to też muszę płacić za wodę ?
klient
rok temu
chcą nas zmusić do Polski bezgotówkowej, permanentna inwigilacja
mortimer
rok temu
Paypal to organizacja kryminalno przestępcza. Bardzo często blokuje konta z byle powodu i potrafi przetrzymywać pieniądze miesiącami wyjaśniając niby jakieś całkowicie absurdalne sytuacje. Cały czas nimi obracając oczywiście. Na google jest tysiące ludzi którzy opisują swoją walkę z nimi i nie mogą odzyskać swoich pieniędzy bo paypal podejrzewa że pochodzą z przestępstwa np. 200 zł za sprzedaż roweru. Proszę sie kiedyś przyjrzeć ich prowizją za wypłaty, przelewy międzywalutowe i jakieś prowizje to jest coś niesamowitego, i makabrycznie, niedorzecznie drogiego. Kiedyś pracowałem tylko na Paypel w tej chwili wszystko zamknąłem i pracuje na innej podobnej platformie. Ostrzegam wszystkich przed PAYpal
pawel
rok temu
dziwny kraj , czy ja płacę za prąd , jak mam wyłączoną żarówkę ?
Gosc.
rok temu
Co zrobic ? raz na miesiac kupic cos za 5 zl placac przez PayPal-aktywne?aktywne.
anty fan
rok temu
Ja już zamknąłem
qwerty
rok temu
chyba 50gr konto siedzi na serwerze i tyle...ich poryło niemcom wezmą 50euro czy 10?....
ja123
rok temu
W sumie dobra akcja z ich strony. Masa niekatywnych kont to tylko niepotrzebne koszta. Utrzymanie baz danych, infrastruktury IT, itp. Jesli ktos nie korzystal przez rok to na pewno nie skorzysta a dla firmy to redukcja niepotrzebnych kosztow. Sam przelalem pieniadze i usunalem dwa konta, wczesniej nie mialem ku temu zadnej motywacji. Dziwie sie,ze dopiero teraz po tylu latach sie za to zabrali.
bEUxnnRT
joda
rok temu
Pozamykać konta i po krzyku.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić